Half Life 2

Bir süredir kimseye anlatamadığın bir ruh halindesin. Annen baban sana bakıp bakıp kafalarını iki yana anlamsızca sallıyorlar, kız arkadaşın uzun süre önce terk etmiş, ve geceleri “Gordon” diye haykırıyorsun.

Yaşam her zaman zor olmuştur. Marketteki güvenlik işinde beraber çalıştığın arkadaşların neden “Barney” diye çağırılmak istendiğini ve elektrikler gittiğinde neden küçük kızlar gibi çığlığı bastığını anlamıyorlar. Odan tanımlanamayan sandık sandık yükle dolu, ama ruhun bomboş!

Xen’in dünyasına ilk göz attığında gördüğün kör edici ışıkların üzerinden tamı tamına altı yıl, Blue Shift’ten beri üç yıl geçti. Ama büyük bekleyiş artık bitti!

Sen bunu okurken (neden Half-Life oynamıyorsun?) bizler de Combine’ın, yerçekimi silahımızın çevresinden fırlayan cisimlerin ve arzulu Alyx’in sırrını çözüyor olacağız. Diğerlerinden ayrı olarak sana tam bir inceleme vermek istiyoruz ve hız ölçümlerimiz de tamamlanınca başka yerlere gitmene gerek kalmayacak. Bir kart üreticisinin elimize tutuşturduğu bir şipşak ölçüm işiyle yetinmek istemiyoruz.

Yani önümüzdeki günlerde Pherapods’u izleyin ve Tom’un “doğru ve gerçek” incelemesini bekleyin, elbette başka yerlerde bulamayacağınız yansız ve “Gregory Baba” tarzında yapılmış ölçümler de olacak!

Bir cevap yazın