Güzel Oyuncu Aisha Tyler: Halo Reach Betayı Anlatıyor

Elimde bir Xbox 360 olmadığı için Halo oyunlarının (çok övülen) çoklu-oyuncu (multiplayer) deneyimini yaşayamadım ama şunu biliyorum; Xbox 360 konsolunun temel taşı Halo oyunlarıdır. Fakat Halo 3 ile başlayan, ardından Halo ODST ile devam eden Halo serisi, Bungie’nin en iddialı olduğun Halo oyunu Halo Reach ile sona erecek. Böylelikle Xbox 360, en değerli Xbox 360’a özel oyununu kaybetmiş olacak. En azından Microsoft, Bungie ile isim hakları konusunda antlaşma yapma şansı bulamazsa.

Fakat Bungie, son kez Halo oyunu geliştiriyorum diye işi sarsaklamıyor aksine Bungie’nini iddiası; Halo Reach’in en keyifli Halo oyunu olacağı. Bungie, bu son Halo oyunu için oldukça sıkı çalışıyor ve oyunculardan gelecek istek, uyarı ve bug raporları için bir de beta düzenliyor. Beta için de çok beklemek zorunda değilsiniz aksine betanın bugün içinde başlaması lazım.

Bungie de Halo Reach betasında Xbox 360 oyuncularını neyin beklediğini anlatmak için güzel oyuncu Aisha Tyler ile antlaşmış. 5 dakikalık videoda Aisha Tyler, bizlere Halo Reach’in yeni özelliklerini, silahlarını, değişen kontrol sistemini anlatıyor.

Eğer bir Xbox 360’ınız varsa ve Call of Duty oyunlarına kafayı takmamışsnız Halo Reach betasında şimdiden kendinize yer aramaya bakıyorsunuzdur herhalde.

Aşağıda Aisha Tyler’ın Halo Reach’i tanıttığı videoyu ve Halo Reach’ten bir oynanış videosunu bulabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın