Günün Videosu: PSN’den Nefret Eden Adam PS3’ünü Silahla Vurdu

İşler son zamanlarda PlayStation sahipleri için oldukça sıkıcı bir hal almaya başladı. PSN’nin saldırıya uğraması ve milyonlarca kullanıcı bilgilerinin çalınma ihtimali kullanıcıları bir miktar korkutsa da PSN’yi kullanmaktan caydırmamış gibiydi (ah bir de açılabilse).

Sanal âlemde sağa sola ateş edip stresini atamayan bir oyun sever tepkisini gerçek hayata taşımaya karar vermiş ve PS3’ünü kurşuna dizmiş.

8 Yorum

  • ?

   evet kaya gibiymiş maşallah:) kaç tane 50 calibre action express mermi yiyor desert tan kaç tane keleşte n7.62 lik mermi yiyor yinede haşat olmuyor:) birde s&w 500 magnum ile denemek gerek:)

 1. Ziyaretçi

  Bu videoyu yayınlamak sorumsuzluktur. Adamın elindeki su tabancası değil, Desert Eagle. İnsanları konsollardan soğutmaktan ziyade, silahlara imrendiriyorsunuz. Böyle bir sitede olmaması gereken bir durum.. Çünkü bu oyun değil. Gerçek..

 2. Ziyaretçi

  Amerikada boş bir arazide cansız bir hedefe ateş açmak legaldir. Ayrıca imrendirse ne farkeder? Yarın ülkemiz savaşa girse ben silahları sevmiyorum mu diyeceksin? Ateş etmesini bilmiyorum mu yoksa ben anti millitaristtim mi diyeceksin ?

  Her gün yüzlerce asker ölüyor, çocuklar mayına basıyor. Bu ne ki?

 3. Ziyaretçi

  Sap ve samanı karıştırıyorsunuz. O dediğiniz şeyde legal değildir. Askerliğimi yaptım şükür, hemde sizin gitmeyi dahi istemeyebileceğiniz bir yerde.. İşte o ölen çocuk ve patlayan mayınlar (burada mayın çok alakasız), bu gibi silah sempatizanlarının işi. Evvela boş arazide sıkarlar, sonra dayak yediği çocuğun okulunu basıp, 20 tane öğrenciye ve en sonundada kendi kafalarına.
  Karşıt fikir belirttiğim şey, boş arazide silah sıkmak değil, ( bunu nasıl anlamıyorsunuz şaşıyorum doğrusu). Neyse..Siz haklısınız demeliyim..Belki bir silah sahibisiniz ve beni bulmayı hayal edebilirsiniz akabinde :=)..Vaktinizi harcadım , kusuruma bakmayın…

 4. Ziyaretçi

  Ne güzel askerliğinizi yapmışsınız. Suriye sınırındaki mayınlardan haberiniz vardır herhalde. Duygu sömürüsü yapmak için demiyorum bunları veya Afrikadaki durumu duymuşsunuzdur. Her gün bir çocuğun ayağı veya kolu parçalanıyor. Bunlar gerçek. Okulu basıp ; etrafı tarıyan psikopatları savunduğum yok. Benim düşüncemle ters düştüğünüz için sizi arayacak da değilim 🙂 Bir silah firması sahibi emin olun satışları arttığı için sevinir ama insanlar birbirini öldürdüğü için değil. Sivillere silah satışı bazı ülkelerde yasaklanması tartışılıyor (A.B.D.) ama bunun işe yarayacağını pek düşünmüyorum. Silah olmazsa bıçak vardır. Bıçak olmazsa kendi elleriyle insan öldürenler vardır. Bunu engellemenin yolu insanın doğasını değiştirmekten geçer. Silahları yok etmekten değil.

Bir cevap yazın