Günün Videosu: Geçmişten Günümüze id Software Oyun Motorları

Bir dönem geliştirdiği oyun motorları ile grafik teknolojisine yön veren id Software’in geçmişten günümüze oyun motorlarına göz atıyoruz.

Gametrailers, id Software’in geçmişten günümüze geliştirdiği oyun motorlarına göz atan bir video hazırlamış. Biz de bu güzel videoyu paylaşmaya değer gördük. Doom ve Quake oyunları ile büyüyen bir nesil için oldukça hoş bir nostalji olacak sanırım.

3 Yorum

  1. Sabertooth

    RAGE i çok merak ediyorum açıkçası. Borderlands’in Cell Shade olmadan yapılmış versiyonu gibi. Onun kadar eğlenceli bir co-op u olucak mı? Onu da önümüzdeki eylül gösterecek. (Erteleme olmazsa tabi.)

  2. lazboy

    Yeni nesil oyun yapımcılari cocou kafali bebe yasları kücük kalmış bizim zamanımızda oyunlarda vahşet vardı kol bacak kopardi kan akardi simdi en son cikan insanlara milyarlık pc ler aldirmak icin yapılan söyle böyle övülen oooo super denilen oyunlarin oynadim bu oyunlar icinmi milyarlik sistem diziyor insanlar bu oyunlarmi gercek ci diye düşünmeden gecemiyorum ya adama 200 mermi sikiyorum roket cakiyorum ne kan akiyor ne bir yeri kopuyor ne de bir cizik var bu oyunlar mi gercek ci bu oyunlar icin mi milyarlar harciyorlar 😀

Bir cevap yazın