Günün Videosu: Forza Motorsport 3’de Uçan Arabalar

Forza Motorsport 3 başarılı bir simülasyon oyunu olmasına rağmen, oyunun oldukça ilginç ve eğlenceli bugları var.

Forza Motorsport 3Simülasyon oyunları gerçek hayata en yakın koşulları sunmaya çalışır. Haliyle simülasyon oyunlarda görülen olağan dışı olaylar daha bir göze batar ve oyunun gerçekçi yaklaşımını baltalar.

Aslında Forza Motorsport 3 başarılı bir simülasyon oyunu, ama zaman zaman ortaya çıkan sıra dışı ve eğlenceli bugları da yok değil.

İlk videomuz oyunun ilginç fizik ve yerçekimi anlayışını gösteriyor bizlere. İkinci video ise, oyunun çevrimiçi modlarında yüksek gecikme (lag) yaşanan oyuncuların hile mi yapıyor acaba dedirten ilginç görüntülerini.

2 Yorum

 1. Ziyaretçi

  iyide videolar 2 yıllık. oyun orjinal olarak var bende. bu hatalar çıktıktan 10 gün sonra düzeltildi. çıkıp 2 yıllık videolar bulup bi de günün videosu diye yayınlamak ne demek. ucuz magazin sitesi gibi. haber videodan komik olmuş kusura kalmayın yani. kaliteli haberleriniz var böyle ucuz magazin işleriyle uğraşmazsanız iyi olur

  • Tahir Meylani

   Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

   Şimdi düşünüyorum da eleştirilerinizde haklılık payı var. Bundan sonraki günün videoları kısmında daha özenli davranacağız.

   En azından yeni ve inatla düzeltilmeyen buglardan seçmeler yapabiliriz yeri geldikçe.

Bir cevap yazın