Güncellendi: Cryostatis’i Ücretsiz Oynamak İster miydiniz?

EVGA, 2009 yılının en iyi FPS’lerinden biri olan Cryostatis’i sitesine üye olan herkese ücretsiz hediye ediyor.

Cryostasis, 2009 yılının en iyi ve en özgün FPS oyunlarından biri olarak karşımıza çıktı. İlginç hikayesi ile oyuncuları kendine bağlayan Cryostasis, aynı zamanda Nvidia’nın PhysX programına tam destek veriyordu. Bizde Cryostasis’i incelemiş ve bu oyuna 80 puanı uygun bulmuştuk. Performans sorunları olmasa ve prodüksiyon kalitesi biraz attırılsa bu puan 85’e kadar da tırmanabilirdi.

Her neyse şimdi bu güzel oyunu ücretsiz olarak edinme şansınız var; zira Nvidia’nın büyük ortaklarından EVGA, sitesine üye olan herkese Cryostasis hediye ediyor.

Cryostasis’i ücretsiz edinmek için yapmanız gerekenler basit:

  1. Bu linkten EVGA’nın sitesine girin ve üye olun. Daha sonra üyeliğinizi aktive edip, Cryostasis kodunuzu edinin.
  2. Nvidia’nın sitesine girin ve EVGA’dan aldığınız kodu girin.
  3. İndirin oynayın ve oyun hakkındaki görüşlerinizi bizle paylaşın :).

Önemli Not: Herkese bedava verme gibi bir durum yokmuş. 1 Mayıs 2009’dan sonra EVGA ekran kartı satın almış olan herkese veriyorlarmış. Üye olduktan sonra ürününüzün seri numarasını girmeniz gerekiyor. Yanlışlıkla yarattığımız heyecandan ötürü özür dileriz.

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    aynı buna benzer olay zotac GTx 460 içinde oldu 2+5 yıl garantiden bahsediyordu site kayda girince sadece amerika ve kanada için olduğunu ifade ediyorlar baya fırça attım onlar hayvanda biz insanmıyız :)))))))))) neler dedim neler 3 mailin sonunda tabi onda sonrasına cevap gelmedi ..

Bir cevap yazın