GTA 4 DLC’leri PC ve PS3’e Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Rockstar’ın Twitter ve Facebook’dan gelen sorulara verdiği cevapları haber yapmıştık. Rockstar,  GTA 4 DLC’leri (indirilebilir içerik) PS3’e gelecek mi? sorusuna, PS3 sahipleri için yakında güzel haberlerimiz var cevabını vermişti. Rockstar’ın bu cevabından sonra GTA 4 DLC’lerini PS3’te görmek şaşırtıcı olmazdı ama Rockstar’ın PC sahiplerine de bir sürprizi var.

Rockstar’ın internet sitesinden yapılan duyuru ile daha önce Xbox 360 için çıkan iki GTA 4 DLC’si The Ballad of Gay Tony ve The Lost and Damned, Episodes from Liberty City altında ek paket olarak PS3 ve PC’ye geleceği kesinleşti. GTA 4 DVD’lerinizi tozlu raflardan çıkarma zamanı! Hem çok beklemeyeceksiniz mart ayında Episodes from Libert City bizlerle buluşacak.  Ek paketin fiyatı 39.99 dolar.

Episodes from Liberty City PC incelemesini, mart ayında THG Oyun sayfalarında bulabileceksiniz.

2 Yorum

  1. Vernoncougar

    Ctesı gunu aklımdan gectı ve gıttım aldım,oyunu yukler yuklemez patch var uyarısı cıktı ok ledım yaklasık 30-40 dakıka suren bır yama yuklendı.Gercekten zevklı bır oyunmus keske daha once alsaymısım dedım.Yenı cıkacak ek paketlerle dahada zevklı olacaktır kesın.Bılgıler ıcın tesekkurler..

Bir cevap yazın