GSM Operatörü Değiştirir Gibi ADSL’ini Değiştir

TurkNet Logo

Telekom operatörlerinin bağımsız, bilindik en büyük ismi olan TurkNet, telekom sektöründe yeni başlayan ADSL taşıma uygulamasında kullanıcısı olmayanlara sunduğu yeni kampanyalarla ve ADSL geçişindeki gösterdiği kolaylıklarla ilgi çekiyor.

Eskiden ADSL’inizi başka firmaya taşımak için önce eski telekom şirketi ile olan anlaşmanızı bitirip hattı kapatır, sonra yeni şirketin ADSL hattınızı açmasını bir süre beklerdiniz. Bu durumdan yakınanlara TurkNet’in sunduğu hizmet oldukça ilgi çekici. Eski firmadan yeni firmaya geçmek için sadece yapmanız gereken 0212 444 88 66 numaralı TurkNet çağrı merkezini aramak ve iptal başvurunuz ile yeni aboneliğinizin işlemlerini TurkNet’in yönetmesini istemenizdir. Bu hizmet sayesinde GSM numaranızı taşır gibi ADSL’iniz kesilmeden operatörünüzü değiştirmeniz sağlanmış.

Tabii ki her zaman ADSL’e ilk bağlananlara sunulan ve sözleşme ile kullanıcıları kendilerine bağlayan kampanyalar TurkNet operatöründe de mevcut. Bu kampanya hakkında bilgiler ise şöyle:

Modem hediyeli indirimler altı ay boyunca, modem hediyesiz indirimler ise 12 ay boyunca sürüyor. Bu süreleri göz önüne alarak aşağıdaki tablodan indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

TurkNet’in sunduğu indirimli ADSL tarifesi şöyle:

Hız Kota Tarife İndirimli Tarife
1 Mb 4 GB 26,99 TL 9,99 TL
8 MB’e kadar 4 GB 29 TL 9,99 TL
8 MB’e kadar 6 GB 39 TL 14,99 TL
8 Mb’e kadar Kotasız 49 TL 24,99 TL
1 Mb Sınırsız 45,99 TL 34,99 TL
2 Mb Sınırsız 63,99 TL 44,99 TL
4 Mb Sınırsız 82,99 TL 54,99 TL
8 Mb Sınırsız 99 TL 64,99 TL

5 Yorum

 1. SoNsUz

  yav arkadaş fiyatlar ttnet le aynı niye değiştireyimki bu nasıl rekabet ben anlamıyorum.Bizi kaz buldular yoluyolar alem 1 gbs nete geçiyo biz 8 mbs de sürünüyoruz yimişim turkneti ttneti bunlardan cacık olmaz

 2. Misafir Tüketici

  Hepsi yalan. Dolandırıcı bunlar.
  Başka firma ismi verip seni abone yapıyorlar sonra bir bakmışsın hem türknet faturası hem kullandığın firmanın faturası. Dolandırılmışsın.
  En çok içime dokunan da bu firmanın TÜRK ile başlaması.
  Yazık.
  Sakın araştırmadan birşey yapmayın.

Bir cevap yazın