Gran Turismo 6 Yapım Aşamasında

Acaba PlayStation 4 için mi?

Evet, eminim hiçbirinin henüz Gran Turismo 5’ten sıkılmadı. Ancak bir süredir de ortada Gran Turismo 6’nın yapım aşamasında olduğu söylentileri de dolaşmıyor değil. Bunun bir söylenti olmadığı da bugün  ortaya çıktı. Sony Computer Entertainment (SCE) Worldwide Studio patronu Shuhei Yoshida, Polphony Digital’ın Gran Turismo 6 projesi üzerinde çalıştığını resmen açıkladı.

Dürüst olmak gerekirse bu beraberinde bazı endişeleri de getirmiyor değil. Zira Polphony Digital, Gran turismo 5 raflara çıktığından beri oyunlarını benzeri daha önce görülmemiş bir şekilde sık sık yayınladıkları güncellemelerle canlı tutmayı başarıyor. Gran Turismo 6’nın bu kadar erken gündeme gelmesi Gran Turismo 5 için yayınlanan bu eşsiz güncellemelerin bıçak gibi kesilmesi anlamına gelebilir mi?

Ancak şimdilik endişe edecek bir şey yok gibi görünüyor. Zira Yoshida, Gran Turismo 6 yapımının birkaç yıla yayıldığını ve Polyphony Digital’ın Gran Turismo 5 için güncellemeler yayınlamaya devam edeceğinin de altına çizmiş.

Bu da yeni bir soruyu gündeme getiriyor ister istemez. Acaba Gran Turismo 6 PlayStation 4 için mi geliyor?

Bunu zaman gösterecek.

2 Yorum

  1. jehuty

    Az evvel bi güncelleme daha kurdum, bence polyphony bu güncellemelerine yeni araçlar falanda koymalı. mesela en yeni lamborghini Aventador LP700 yakışırdı bu oyuna. GT6 ps3e çıksa bile görselliğin üzerine bişeyler koymalı, gıcırgıcır görüntülerin yanında aa eksikliği ve rezil gölgeler canımı sıkıyor, heleki dumanların içinde kalmış bi araca dikkat eden oldumu bilmiyorum ama bariz 2önceki nesilin grafiklerine dönüyor araç..

Bir cevap yazın