Gran Turismo 5’ten E3 2010 Videoları

Yepyeni bir Gran Turismo’ya hazır olun.

Yeni özellikleri ile E3’te gün yüzüne çıkan Gran Turismo serisinin beşinci oyunu, büyük yenilikler ile geliyor.  Videolardan da anlaşılacağı üzere, yüksek detay seviyesinde hazırlanmış birçok yeni araba modeli, gerçeğine taş çıkartan yarış pistleri, gelişmiş online yarış modları ve kafa hareketlerimizi algılayabilen head tracker desteği bu yeniliklerin sadece bir bölümü. Ayrıca oyuncular, online sohbet odası ve online fotoğraf albümü gibi özellikler sayesinde sosyalleşme imkanı da bulabilecekler.

Gran Turismo 5’te tek kişilik kariyer modunun yanında arcade modu da yer alacak. Bu sayede iki oyuncu, bölünmüş ekranda  (split screen) yarışabilecekler.

Bu kadar güzel özelliği bir arada görmek yarış oyunu tutkunları için müthiş bir duygu olsa gerek. Şimdilik ertelene ertelenen bir hal olan Gran Turismo 5’in 2 Kasım olan çıkış tarihini beklemekten ve yeni bir ertelemeyle karşılaşmamak için dua etmekten başka bir çaremiz yok.

Sizinle paylaştığımız videolardan ilki Gran Turismo 5’in fuar alanındaki gösteriminden. İkinci videodaysa, Gran Turismo tarihine kısa bir bakış atıyoruz. Sony’den Hinojosa Miranda’nın Gran Turismo 5’ten çarpıcı bilgiler verdiği çok özel röportaj ise son videoda sizleri bekliyor.

İyi seyirler.

Bir cevap yazın