Gotham City Impostors’tan Oynanış Videoları

Beta test süreci tam gaz devam ediyor!

Blood, Shogo,  F.E.A.R. ve No One Lives Forever gibi kült kademesine yükselmiş FPS oyunlarından tanıdığımız Monolith Productions’ın geliştirdiği çoklu oyuncu odaklı indirilebilir FPS oyunu Gotham City Impostors, 10 Ocak 2012’de oyunseverlerle buluşacak.

Adından da rahatlıkla anlaşılabileceği üzere bizleri Gotham şehrindeki “renkli ve neşeli” güç mücadelesine konuk edecek oyunda karakterimizin görünüşünü dilediğimiz gibi özelleştirebilecek, birçok ateşli silahın yanı sıra bıçak, kanca (grappling hook), kanat, paten ve çeşitli patlayıcılar kullanabileceğiz.

Ancak oyundan karanlık bir atmosfer bekleyenler birazcık hayal kırıklığına uğrayabilirler. Zira Gotham City Impostors, çizgi film tadında fazlasıyla renkli bir oyun olacak gibi görünüyor.

Bu arada oyunun PC versiyonunun da Game For Windows Live kullanacağını belirteyim (!). PS3 ve Xbox 360 versiyonları ise PSN ve XBLA üzerinde satışa sunulacak.

Hemen aşağıda oyunun devam etmekte olan beta testlerinden alınmış iki yeni oynanış videosunu bulabilirsiniz. Beta test sürecine iştirak etmek isterseniz buraya tıklayıp oyunun resmi internet sitesine bir göz atabilirsiniz.

İyi seyirler.

Bir cevap yazın