Gotham City Impostors Çıkış Tarihi Netleşti

Warner Bros, beklenen duyuruyu nihayet yaptı!

Blood, Shogo,  F.E.A.R. ve No One Lives Forever gibi kült kademesine yükselmiş FPS oyunlarından tanıdığımız Monolith Productions’ın geliştirdiği çoklu oyuncu odaklı indirilebilir FPS oyunu Gotham City Impostors’ın çıkış tarihi, önce 10 Ocak olarak belirlenmiş ardından da ileri bir tarihe ertelenmişti. Oyunun yayıncısı Warner Bros. merak edilen çıkış tarihini bugün açıkladı.

Oyun ilk olarak PC (Games For Windows Live) ve Kuzey Amerika’daki PSN kullanıcıları için 7 Şubat’ta yayınlanacak. Xbox Live ve dünyanın diğer bölgelerinde yaşayan PSN kullanıcıları ise, Gotham City Impostors’a 1 gün gecikmeli olarak kavuşacaklar.

Adından da rahatlıkla anlaşılabileceği üzere bizleri Gotham şehrindeki “renkli ve neşeli” güç mücadelesine konuk edecek oyunda karakterimizin görünüşünü dilediğimiz gibi özelleştirebilecek, birçok ateşli silahın yanı sıra bıçak, kanca (grappling hook), kanat, paten ve çeşitli patlayıcılar kullanabileceğiz.

Ancak oyundan karanlık bir atmosfer bekleyenler birazcık hayal kırıklığına uğrayabilirler. Zira Gotham City Impostors, çizgi film tadında fazlasıyla renkli bir oyun olacak gibi görünüyor. Yine de oldukça eğlenceli göründüğünü itiraf etmek gerek.

1 Yorum

Bir cevap yazın