Google+ Kullanım Rehberi

Google+ Logo

Google+ son günlerin en gözde sosyal ağı. Sadece üç hafta içinde 10 milyon kullanıcı sayısına ulaştı ve bu kullanıcılar günde bir milyardan fazla içerik paylaşıyorlar. Dünyanın her bölgesinden birçok insan şu anda Google+’ı aktif olarak kullanıyor.

Google+, yeni başlayanlar için biraz karmaşık görünebilir. Birçok özelliği ilk etapta kafa karıştırıcı ve anlaşılması zor gibi görünebilir. Hatta ileri seviye kullanıcılar bile Google+’ı diğerlerinden farklı kılan küçük ayrıntıları kaçırabiliyorlar.

Bu yüzden Google+’ı baştan sonra anlatan bu rehberi hazırlamaya karar verdik, Çevrelerden tutun da video sohbete kadar. Bu rehberimizde Google+’ın en temel özelliklerini, hizmetin tanıtımını ve bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz. Rehberdekilere ek olarak eklemek istediğiniz bir şeyler olursa yorum olarak bize iletmekten çekinmeyin.

Rehberimize göz atmaya başlamadan önce, eğer hala Google+ hesabınız yoksa Gmail hesabınızla oturum açtıktan sonra bu bağlantıyı takip ederek Google+’a üye olabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın