Google Chrome 9’un Stabil Versiyonu Yayınlandı (indir)

Google, yeni özellikler ve pek çok düzeltme içeren Chrome 9’un stabi versiyonunu indirime sundu.

Google Chrome LogoYeni stabil versiyonda ikisi kritik öneme sahip toplam dokuz adet  güvenlik iyileştirmesi bulunuyor. Ayrıca beta sürümde yer alan bazı yeni özellikler stabil sürüme taşınıyor.

Chrome 9 ile desteklenen yeni özellikler şöyle: tarayıcınızın adres çubuğuna bir adres girmeye başladığınız anda adres çubuğunu otomatik olarak tamamlayan Chrome Instant (bu özelliği kullanmak için Chrome ayarlar menüsünden bu özelliği aktif hale getirmeniz gerekiyor), donanım tabanlı grafik hızlandırma ile 3D görüntü desteği sunan WebGL ve artık tüm Chrome kullanıcılarının hizmetine açılan Chrome Web Store.

Tüm bu güzel özelliklerin yanında Google, Chrome tarayıcısına olan desteğini  attıracağını ve yeni sürüm çıkarma döngüsünü hızlandırılacağını müjdeledi. Google’un hedefi her altı haftada bir yeni bir stabil Chrome sürümünü indirime sunmak. Microsoft ve Mozilla duydunuz mu?

Google Chrome’un 9.0.597.84 numaralı stabil versiyonunu yüklemek için tıklayın.

1 Yorum

  1. hasan artar

    Google Chrome halihazırda sisteminizde yüklü ise son sürümü kendisi yüklüyor.
    Sadece “About Google Chrome” sekmesine tıklayıp sürüm bilgilerini görüntülemeniz yeterli.Bu esnada kendi güncellemeleri indirip yüklüyor.

Bir cevap yazın