Gears of War 3’ten Yeni Oynanış Videosu

Beşe karşı tüm horda…

Gears of War 3 ile serinin sevilen survival modu Horde’un elden geçirileceğini biliyorduk. Epic Games’in Horde 2.0 ismini verdiği bu yenilenmiş oyun modu, yine beş kişiye kadar co-op desteği sunacak ve bir kez daha üstümüze dalga dalga akın eden Locust güçlerinin karşısında hayatta kalmaya çalışacağız. “Peki bunun nesi yenilenmiş ki?” dediğinizi duyar gibiyim.

Horde 2.0’da pek sevimli Locust dostlarımıza karşı bir takım savunma yapıları kurma şansımız olacak. Bariyerler kurup bir defans hattı oluşturabileceğimiz gibi taretler inşa ederek ateş gücümüzü artırabileceğiz. Ayrıca Silverback adı verilen yeni mech suiti de emrimize amade olacak. Anlayacağınız Epic Games, Horde modunu son dönemde birçok oyunda karşımıza çıkmaya başlayan “tower defence” mekanikleriyle süslüyor.

Bu formülün kulağa oldukça güzel geldiği şüphe götürmez. Özellikle de Ice-T’nin kendi hardcore grubu Body Count ile birlikte Gears of War 3 için bestelediği The Gears of War parçasıyla birleşince…

İyi seyirler.

8 Yorum

 1. Zeratul

  Bu tekelci zihniyetten hep nefret etmişimdir. GOW un ilk oyunu Pc platformunda oynamıştık vede çok beğenilmişti bir çok yeni oynanış dinamikleri sunmuştu bize, ama Microsoft Game Studios sağolsun 2. ve 3. oyunları sırf X Box satışları olumsuz etkilenmesin diye PC ye çıkarmadı.
  Aynı taktiği Sony de kullanıyor God Of War la. İşi abartanlar bile var mesela adam gidip alıyor PS3 ve God Of War oyununu, oynuyor bitiriyor oyunu ve satıyor PS3 ü. Bu kadar da saçma bir tüketim mekanizması çıkıyor ortaya sonra.
  Bu yüzden PC platformu bu açıkları iyi değerlendirmeli ve konsol oyunlarına karşı sağlam alternatifler geliştirmeli. God Of War a karşı Darksiders gibi mesela

 2. Sabertooth

  Bunu bir de asıl işi yazılım olan ve tüm windowslarda kurulum ekranında “Mükemmel oyun deneyimi” diye reklam yapan Microsoft yapıyor. Yatıp kalkıp insanların kolaya olan eğilimine alışkanlıklarından vazgeçememelerine dua etsinler. Yoksa Microsoft su an yazılım yönünden bence bitmişti.

 3. lazboy

  xbox 360 cok hosuma gidiyor param olsa alirdim ama orjinal oyununu alamazdim cok pahali 150 tl vermem yeni cikan oyunlari pek kaliteli bulmuyorum fiyatlarini hak etiklerini dusunmuyorum xbox 360 konsollar cok güzel durumu olana tavsiye ediyorum ps serisinden daha iyiler korsan aciyorlar hic diyilse fakir fukaranin yuzu guluyor:D

Bir cevap yazın