Gears of War 3’ten İlk Video ve Yeni Resimler

Epic Games’in Unreal’den sonraki yeni gözbebeği kuşkusuz Gears of War oldu. Hatta son dönemde Unreal’in yıldızı ne kadar söndüyse Gears of War’un o kadar parladı dersek yanlış bir ifade kullanmış olmayız sanırım. Gears of War’un başarısının arkasında yeni nesil konsollara yakışır grafikleri bizlere sunan ilk oyun olması yatıyor diyebiliriz; Tabi ki, Unreal 3 motoruyla.

Epic Games, şimdi Gears of War 2 ile düşüşe geçen seriyi Gears of War 3 ile tekrar canlandırmak istiyor ve Gears of War 3 çıkana kadar da bizleri oyun içi video ve resimlerle oyalayacaklar gibi. İlk oyalama dalgası başladı bile. Gears of War 3’ten ilk video, ilk resimler ve kapak resmi ortaya çıktı.

Özellikle videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Güzel duygusal bir video hazırlamışlar. Bu aralar oyun için vahşet sahneleri yerine duygusal videolar görüyoruz. Şahsen iyi kurgulanmış duygusal bir videoyu abartılı vahşet sahneleri içeren videolara tercih ederim. Son olarak Gears of War 3’ün bundan tam bir sene sonra çıkmasını bekliyoruz. Epic Games’in yalancısıyım :).

Gears of War 3 Oyun içi resim 2

Gears of War 3 Kapak resmi

Gears of War 3 Oyun içi 1

Bir cevap yazın