GearGrip: Bilgisayarınızı LAN Partiye Taşımanın En Kolay Yolu

Intro

Eğer bilgisayarınızı LAN partiye getirmeniz gerekirse, güzel gözüken bir sisteme sahip olmalısınız. Tamam, belki zorunda değilsiniz, fakat bildiğiniz gibi derinlerde bir yerde bilgisayarınızın diğerlerinden ayrı durmasını istiyorsunuzdur. Süslenmiş sisteminizle gösteriş yapmanın daha iyi bir yolu, onu çevrede farklı bir tarz ile taşımaktadır.

Size CaseAce’i anlatmama izin verin. Bu şirket bir süredir piyasada ve kendileri iyi tanınan bir PC taşıma sistemleri üreticisi. LAN partilerinin yükselen popülaritesi ile, özellikle LAN topluluğu için bir dizi ürün piyasaya sürmenin iyi bir fikir olacağını düşünmüşler. Söylemem gerekir ki, bu ürünler sadece güzel gözükmekle kalmayıp, aynı zamanda sisteminizi taşımanızı kolaylaştırıyorlar. Bu kadar övgü yeterli, güzel ürünlere geri dönelim.

CaseAce yeni ürün ailesini GearGrip olarak adlandırıyor. Zekice düşünülmüş isminden başka, bu ürün ailesinde, GearGrip LCD çantası gibi gerçekten güzel bazı parçalar mevcut. Bundan sonraki bir kısım hala Antik çağda yaşayanlar için, günümüzde LCD’ler düz panelli monitörler demek. En iyi görüntü kalitesi sunmalarına rağmen, kapladıkları alanlar yarısı kadar az — bazıları benimle aynı fikirde olmamalarına rağmen, bu konunun içine şu anda girmeyeceğim. İlk çıktıklarında, fiyatlarından dolayı sadece zenginler ve ünlüler bile, sadece bir taneye sahip olmayı düşünebilirlerdi. Fakat zaman değişti ve şu anda ulaşılabilirler — fakat hala daha çok ucuz değiller. Bundan dolayı, LCD’ler LAN partilerinden git gide daha fazla gözükmeye başladılar. Peki neden değil? Güzel gözüküyorlar, masada daha az yer kaplıyorlar — LAN partilerinde sistemler çoğunlukla masalarda durur — ve taşımaları daha kolay.

Bir cevap yazın