Foxconn, H55 yongasetli anakartlarını duyurdu

Foxconn H55MXV

Foxconn H55MXV

Foxconn, Intel H55 yongasetli ilk ürünleri H55A, H55MX-S ve H55MXV’yi duyurdu.

Intel Core i7, Core i5 ve Core i3 işlemci desteğine sahip LGA1156 soket yapısındaki Foxconn H55 anakartlar HTPC’lerin her türlü eğlence ve medya ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış.

Çokluortam uygulamalarını desteklemek üzere yeni H55 serisi anakartlar, 1366/1066 MHz aktarım hızı destekli DDR3 bellek kullanımına imkân sağlıyor. H55A modeli, çift kanal DDR3 16 GB desteği ile en yüksek sistem performansını sağlıyor.

Intel HD Grafik, kaliteli görsel performansı, daha zengin renkleri üstün video ve ses performansı ile sunmayı vaat ederken herhangi bir harici kart gerektirmeden tatmin edici grafik ve medya desteği anakart ve işlemci üzerinden sunuluyor. Film ve videoları HD olarak sorunsuz bir şekilde izlenebiliyor, en popüler giriş seviyesi oyunlar oynanabiliyor ve Windows 7 tam performansı ile kullanılabiliyor. Intel’in yeni masaüstü işlemcilerinin (Clarkdale) grafik performansıyla ilgili değerlendirmelerimizi buradan okuyabilirsiniz.

Foxconn-H55MX-S

Foxconn-H55MX-S

Altı fazlı güç besleme altyapısı 99% katı kapasitörler kullanılarak tasarlanmış. Bu sayede anakartlar en yeni işlemciler için uygun ve kararlı bir platform sunuyorlar.

Foxconn anakartlar üzerinde bulunan FoxOne Premium teknolojisi ile fan hızı ve ısı denetimi yapılabiliyor, daha sessiz bir PC ortamı yaratmak için gürültü seviyesi ayarlanabiliyor. Bu özelliklerin yanında FoxOne ile kolay hızaşırtma, gerilim kontrolü ve sistem izleme gibi işlevler işletim sistemine kurulan bir yazılım aracılığıyla kolayca yönetilebiliyor.

Bir cevap yazın