Football Manager 2011 Demosu Çıktı

Menajerlik oyunlarının kralı gümbür gümbür geliyor.

Menajerlik oyunlarının kralı Football Manager’ın son bebeğini geçtiğimiz haftalarda sayfalarımıza konuk etmiştik hatırlarsanız.

Oyunun geliştiricisi Sports Interactive ve dağıtımcısı SEGA® Europe Ltd. bugün Football Manage 2011’in ücretsiz demosunun PC ve Apple Mac için www.footballmanager.com/demo adresinden indirilebileceğini duyurdu. Demo çilek ve vanilya versiyonlarına sahip ve her ikisi de 2010/2011 sezonunun ilk devresini içeriyor. Demoda kaydedilen oyunlar asıl oyunda da kullanılabilecek ve menajerler 5 Kasım’da çıkacak olan oyunda kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Demonun çilek versiyonu dünyanın en büyük liglerinde başlama imkanı veriyor ve oyuncuların bir çok ülkeden takımlara karşı şanslarını denemelerini sağlıyor. Demoda bulunan diller ve ligler şunlar.

 

  • Oyun içi diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Danca, Felemenkçe, İsveççe, Norveççe, Çekçe, Lehçe
  • Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Norveç, Danimarka, İsveç, Brezilya, Arjantin, Şili

Demonun vanilya versiyonu, indirilecek dosyanın büyüklüğünü azaltmak için yalnızca İngiltere ve İskoçya liglerini içeriyor.

  • Sadece İngilizce
  • Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya

Bir cevap yazın