FLO TV Cep Televizyonu 250 Dolar

Her şeyin cebe sığan sürümü çıktı da televizyonun cebi neden çıkmasın? Qualcomm’un icadı olan FLO TV sadece 1 cm kalınlığında ve 3.5″ dokunmatik ekranı olan bir televizyon. FLO TV kablosuz canlı ve cansız TV yayınlarını karşınıza getirebiliyor. Bu özellikten şu ana kadar akıllı cep telefonları olmadan yararlanamıyordunuz. Yalnız yine telefon hizmet sağlayıcılarına mahkumsunuz. Bu da ayda yaklaşık 9-10 Dolar abonelik ücreti ödemeyi zorunlu kılıyor. FLO TV’nin kendisi de tam 250 Dolar. İşin kötüsü Qualcomm bu aygıtı 1 yıllık abonelikle beraber satıyor ve fiyatı 324 Doları buluyor.

FLO TV

FLO TV özel standı sayesinde dik tutulabiliyor, kulaklık girişi ve stereo hoparlörleri var. Akıllı telefon almak istemiyorsanız bir seçenek olabilir fakat bu kadar parayı TV için vermek yerine bir akıllı telefon almak sanki biraz daha mantıklı.

2 Yorum

  1. dj-61

    ucmuş bu  hoş görünüyor ama sony cıkardığı ürünler cok güzel en kulanışlı şu an pirhana marka iki model biri fotoğraf makinası özellikli (250tl) bence gerek yok diğeri derciğim (150tl)  ürün özellikleri mükemmel ve cokda kullanışlı…  buna kimse bu parayı vermez vereninde aklına şaşayım…

Bir cevap yazın