Final Fantasy XIV’ün Betasına Katılmak İster Misiniz?

Artık FFXIII çıktığına ve oynadığımıza göre, FFXIII’ü komple unutup yeni MMORPG FF olan FFXIV’e gözlerimizi dikebiliriz (lanet olsun tüketim toplumuna). Eğer FFXIV’ın betasına katılmaya can atanlardansanız size güzel bir haberimiz olacak.

FFXIII’nin PS3 versiyonunu aldığınızda kutunun içinden bir serial çıkacak ve bu serial’i kullanarak hem FFXIV’ün betasına katılma şansını elde edecek, hem de oyun içi bir eşya alacaksınız. Elbette bunun için FFXIII gibi orta şekerli bir oyunun PS3 sürümünü alacak kadar çok istemeniz gerekiyor betaya katılmayı ve betaya girme ihtimalinizin yüzde yüz olmadığını hatırlatalım. Ancak oyun içi eşyaya kodu giren herkes sahip olacak.

Serial’inizi kaydettirdikten sonra intenret hızınıza, router ayarlarınıza, daha önce MMO oynayıp oynamadığınıza ve daha birçok şeye dair bilgi vermenizi isteyen bir form karşılayacak sizi. Ne zaman kayıt olduğunuza göre değil, burada verdiğiniz cevaplara göre seçilip seçilmediğiniz belli olacak.

Oyunun Xbox 360 versiyonunda ise Xbox Live Avatar eşyaları (evet, şu hiçbir işe yaramayan Mii çakması avatarlar için eşyalar) ve promo kodları yer alacak.

Eğer oyunun betasına girmeyi isteseydim bile sırf bunun için gidip FXIII almazdım açıkçası… Tercih size kalmış.

Bir cevap yazın