Fight Night Champion Demosuyla Online Ringe Adım Atın

Sinek gibi uçup arı gibi sokmak isteyenlere…

Fight Night Champion logoEA’in başarılı boks oyunu serisi Fight Night’ın yeni üyesi Fight Night Champion’ın demosu Xbox LIVE ve PlayStation Network üzerinden yayınlandı. Demoda boks tarihinin en büyük isimlerinden dördüyle oynama imkanı yakalıyoruz.

Fight Night Champion demosunda oyuncular ünlü Boardwalk Hall mekanında ağır sıklet efsaneleri Mike Tyson ve Muhammed Ali, veya günümüz orta sıklet yıldızları Manny Pacquiao ve Miguel Cotto ile üç raundluk maçlara çıkabilecekler.

Fight Night Champion başarılı seriye bir çok yeni özellik kazandırıyor. “Tam Spektrum Yumruk Kontrolü” ismindeki yenilenmiş yumruk sistemi, bir Fight Night oyununda görmüş olduğumuz en isabetli kontrolleri sunuyor. Yeni güç sistemi tüm kas gruplarını ayrı ayrı değerlendirerek tek bir yumruğa yüklenen oyuncuların kaslarını daha çok yormalarına neden oluyor ve oyuncuların farklı yumruk kombinasyonları kullanıp güçlerini daha dengeli değerlendirmelerini sağlıyor. Geliştirilmiş görseller, farklı kontrol şemaları, gerçekçi hasarlar, boksörlere özel animasyonlar da oyuncuların demoda görecekleri yenilikler arasında.

Fight Night Champion, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için Avrupa’da 3 Mart 2011 tarihinde piyasaya çıkacak. Demodaki bire bir online oynama imkanının 1 Şubat 2011 ile 13 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerli olduğunu belirtelim.

2 Yorum

  1. lazboy

    bu oyunu alanlar parmakla sayilicak kadar az biraksinlar artik fiht nit mit nit herneyse gelecegi oyun yapsinlar tanklar silahlar araclar yaratiklar zombi oyunu yapip zombi öldürmek istemiyoruz zombi olarak insan öldürmek istiyoruz farkli senaryolar farkli oyunlar yapsinlar yeter artik

  2. Özgür

    Zombi olarak insan öldürmek bak oda güzel bir düşünce. Genelde strateji oyunlarında var olan ama fps türü oyunlarda olmayan bir seçenek. Keyifli olurdu ama insanların beyinlerini yedikçe güçlenen bir kahraman 🙂

Bir cevap yazın