FIFA Street Ön Siparişe Özel Bonus İçerik Ve Sınırlı Sayıda Adidas T-Shirt İle Geliyor

Sahalara İnmek İçin Geri Sayım Başladı!

FIFA 12‘nin tüm dünyadaki büyük başarısının ardından kolları sıvayan EA Sports, sokak futbolu tutkunları için FIFA Street’i sunuyor. Üstelik oldukça cazip bir ön sipariş teklifiyle geliyor.

Yeni yılın en çok beklenen spor oyunlarından biri olan FIFA Street sizleri yeşil sahalardan çıkartıp, amansız sokak futbolunun tam ortasında bırakacak.  Oyunun çıkmasına sayılı günler kala ‘Hediyeli Ön Sipariş’ ile sokaklara inmeye hazırlanan FIFA Street, www.aralgame.com adreslerinde oyuncuların beğenisine sunuldu.

Mart ayında Aral etiketi ile rafları süsleyecek olan FIFA Street, ön siparişe özel herkese bonus içerik (Adidas™ All-Star Takımı) ve sipariş veren ilk elli kişiye sınırlı sayıda Adidas T-shirt hediye edecek.

Fifastreet messi streetgear riovistaFutbol oyunlarındaki başarısını aldığı ödüllerle taçlandıran EA Sports, oyunlarına kattığı büyük yenilikleri ile de ses getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda çıkacağı duyurulan FIFA Street’in kapağını ise Dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Messi’nin süsleyeceği müjdesi verilmişti. EA SPORTS dünyanın en büyük futbolcusu, Barcelona ve Arjantin’in süper yıldızı Lionel Messi ile EA SPORTS FIFA serisinin yüzü olması için çok yıllık bir anlaşma yapıldığını duyurdu. Bu futbol sezonunun en büyük transferinde, 2010 FIFA Ballon d’Or ödüllü Messi, ilk olarak 2012 Mart ayında çıkacak olan FIFA Street’in kapağını süsleyecek.

Bir cevap yazın