FIFA 12’den Yeni Video

FIFA 12, E3 2011’de görücüye çıkıyor.

Elektronik eğlence sektörünün en büyük fuarı E3, 7 Haziran’da başlıyor bildiğiniz gibi. 2011’in ikinci yarısıyla birlikte önümüzdeki yıllara damgasını vurmasını beklediğimiz birçok dev yapımdan da E3 2011 öncesi ilk videolar gelmeye başladı.

FIFA 12 de bunlarda biri. Kasım ayında futbol severlerle buluşacak oyundan çarpıcı detayları geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız.

İyi seyirler.

2 Yorum

  1. Arman

    detaya pek gerek yok aslında zaten oyun esnasında pek görülücenı sanmıyorum anca Tsubasa gibi şut çelıkdıgınde yada birine çalım atarken NFS deki gibi zaman azda olsa yavaşlatılmalı ve oyuncuya zum yapılmalı sonra hangi şekilde hareket gerektırıyorsa o hareketi yapmalı ve belli bir zaman aralığındada o hareket uygulanmalı uygulanmassa şut yada çalım kacırılmalı bence öyle olursa daha heycanlı olur ve oyundan daha bir şevk alınır. diğer FIFA lar gibi olucaksa bana göre pek fark olucanı sanmıyorum.

  2. murat

    evet arkadaşa aynen katılıyorum ben tam bir fifa fanatiğiyim.zaten oynarken böyle detaylara fazla dikkat etmiyoruz ki oun hızlı bir şekilde aktığı için olsa gerek.arkadaşın dediği gibi faul ve çarpışma esnasında kısa bir yavaş çekim olsa ve olayın içindeki oyuncuya zum yapsa daha iyi olurdu …saygılar

Bir cevap yazın