FIFA 11 Ultimate Team İçin Yeni İçerik Yolda

EA Sports, FIFA 11 ULTIMATE TEAM için hazırladığı DLC ile oyuna büyük yenilikler getiriyor.

EA SPORTS bugün, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için indirilebilir oyun modu FIFA 11 Ultimate Team’e büyük yenilikler getirecek güncellemeyi duyurdu. Arkadaş Mücadelesi ve Arkadaş Tabloları gibi yeni özellikler ve 50’nin üzerinde yenilik içeren güncelleme 17 Şubat’tan itibaren oyunculara sunulacak. FIFA serisi spor oyunları alanındaki liderliğini sürdürürken, bu da FIFA Ultimate Team için hazırlanan ilk büyük yenilik paketi olacak.

FIFA 11 Ultimate Team oynayan iki milyonun üzerinde oyuncuya sahip olduklarının altını çizen FIFA Baş Yapımcısı Kaz Makita, “Onların önerilerini dinlemeye ve oyun deneyimlerini geliştirmeye devam etmeye kararlıyız. Arkadaş Mücadelesi ve Arkadaş Tabloları özellikleri oyuncularımız tarafından talep edilen yeniliklerdi, böylece oyuncular FIFA 11 Ultimate Team oynarken arkadaşlarıyla daha rahat biçimde mücadele edebilecekler” diye konuştu.

Fifa 11 Ultimate Team  banner

FIFA 11 Ultimate Team, ücretsiz oynanan, takas ve takım kurma üzerine bir çokluoyuncu futbol oyunudur. Oyuncular diğer FIFA 11 Ultimate Team oyuncularıyla takas yaparak, oyuncu satarak, satın alarak veya kazanarak dünyanın en iyi futbolcularından oluşan bir takım kurmaya çalışmaktadır. Oyuncular hazırlamış oldukları takımları haftalık olarak güncellenen online ve tek kişilik turnuvalarda sahaya sürebilmektedir. FIFA 11 Ultimate Team oyuncuları www.easportsfootball.com/ultimateteam/play adresinden de oyunlarını diledikleri zaman takip edebilmekte ve yönlendirebilmektedir.

FIFA 11 Ultimate Team çıkalı daha üç ay olmasına rağmen haftalık güncellenen turnuvaları ve günlük promosyonları sayesinde düzenli biçimde büyümeye devam etmektedir. Oyunda şu ana kadar 65 milyon oyun oturumu oynanmış, 171 milyon takas gerçekleştirilmiş ve müzayede evinde 275 milyar para harcanmıştır. FIFA 11 Ultimate Team ücretsiz olarak temin edilebilmekte ve PlayStation 3 ve Xbox 360 üzerinden FIFA Soccer 11 ana menüsünden indirilebilmektedir.

Bir cevap yazın