FIFA 11 Kapağında Kaka Olacak

Durun ya hemen panik yapmayın!

Electronic Arts, çarpıcı yeniliklerle gelen FIFA 11’in kapağında Real Madrid’in başarılı oyuncusu Kaka’nın yer alacağını açıkladı. 28 yaşındaki Brezilyalı futbolcu, dünyanın en popüler spor oyununun küresel reklamlarında, pazarlama ve promosyon kampanyalarında boy gösterecek. Kaka, FIFA 11 kapaklarında kullanılacak 17 futbol yıldızından biri. Avrupa ve Asya’da 1 Ekim’de piyasaya çıkacak FIFA 11’in bölgelere özel kutu kapaklarında Kaka’ya diğer ülkelerden futbol yıldızları eşlik edecek.

Geçtiğimiz yıl 50’den fazla yılın spor oyunu ödülü kazanan FIFA 10’un temel mekanikleri üzerine birçok yenilik katacak FIFA 11, bildiğiniz gibi bu sefer yeni nesil grafiklerle PC platformunda da boy gösterecek.

Kaka’nın sahaya çıktığında futbola tutku, hayal gücü ve görsel şölen kazandırdığının altını çizen EA SPORTS Futboldan Sorumlu Başkan Yardımcısı Matt Bilbey, konuyla ilgili sözlerine şöyle devam etmiş:

“FIFA 11’e eklediğimiz ve oyuncunun sahaya yansıttığı kişisel yeteneği gösteren Personality+ yeteneğini çok iyi biçimde temsil ediyor. Kaka’nın futbol vizyonu, daima rakiplerinin bir adım önünde olmuştur, Kaka ne zaman boş alanlara kaçacağını çok iyi bilen, harika ver-kaçlar yapabilen ve her iki ayağını da başarıyla kullanarak kalecileri uzaktan avlayabilen çok yönlü bir futbolcu. Oyun tarzı başka hiçbir futbolcuya benzemiyor ve siz de bu tür kişisel farklılıkları her maçta hissedeceksiniz.”

Futbol yaşamına 15 yaşında Sao Paolo’da başlayan 17 yaşındaysa işe yaramaz denerek Gaziantep Spor kapısından çevrilen Ricardo Izecson dos Santos Leite (nam-ı diğer Kaka), FIFA 11 kapağı için iyi bir seçim mi bilemiyorum. Bakalım diğer kapak yıldızları kim olacak. Bekliyoruz…

Son dakika notu: Kaka olacağı ameliyatla 4 ay sahalardan uzak kalacakmış. Yorumsuz. 🙂

Fifa 11 Kaka

Fifa Kaka 2

Fifa 11 Kaka Action Poster

6 Yorum

Bir cevap yazın