FIFA 08 futbol tutkunları için geri döndü

Oyuncuların profesyonel futbolcular gibi oynamak için gereken yeteneklerinde ustalaşacaklarını vaat eden Fifa 2008 tüm satış noktalarında bu gün satışa sunuldu.Türkiye Süper Liginin eksiksiz olarak yer aldığı oyun, PC, PS2, PS3, PSP, WII ve DS formatında severleri ile buluşacak. Efsanevi oyun bu yıl bir ilke imza atarak, PC kullanıcıları için 49,99 YTL’den satışa çıktı.

FIFA 08 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15,000’in üzerinde oyuncuyla daha gerçekçi ve etkileyici.Temel Özellikler:

• Ustalık Dolu Son Vuruşlar — Gerçek yeni-nesil şut motoru ile şutlarınızın başarısı birçok faktörün sınırsız sayıda kombinasyonu ile belirlenecek – top falsosu, defans oyuncularının yarattığı baskı, oyuncu özellikleri, hatta maçtaki tansiyon çekilen şutların beklenmedik doğasını ve dramasını yaratacak.

• Zeki Futbol – 35-noktalı karar verme motoruna sahip yapay zeka ile oyuncular gerçek zamanda her saniye 1000, dakikada 60,000’den fazla potansiyel seçenek ve tepki arasından, dinamik “Tehdit Haritası” sayesinde seçim yapacaklar ve futbolun gerçekçiliğini ve heyecanını yaşatacaklar.

• Profesyonelliğe Giden Yol: Sürekli Antrenman — Gerçek bir futbolcu gibi düşünün ve hareket edin. Tüm oyunu tek bir oyuncu ile oynayarak gerçek zamanlı bildirimler ve analizler alabilirsiniz. Eşsiz kamera sayesinde hem oyuncunuz, hem de maç görüş alanınızda olacak ve hücuma geçtiğinizde kamera size odaklanacak.

• Profesyonel Yetenekler — Yeni, organik blok sistemi ile hareketleri ve yeteneklerinizi birleştirerek gerçek dünya yıldızlarının hareketlerini yeniden yaratabilecek veya kendi oyun tarzınızı yansıtabileceksiniz. Animasyonları dilediğiniz zaman keserek yeni bir harekete geçiş yapabileceksiniz, aynı gerçek hayatta olduğu gibi.

• El Kontrolleri — Koşu yoluna pas ve boşa koşuşlar gibi yeni el kontrolleriyle ile oyunu yönlendirin. Artık sağ kol ile savunma oyuncularını hızla değiştirebilecek ve istediğiniz kişiyle, istediğiniz zaman savunma yapabileceksiniz.

• Çevrimiçi Ligler – Oyun içi araçları kullanarak kendi çokluoyuncu lig ve turnuvalarınızı yaratıp, organize edebilirsiniz.

• EA SPORTS™ Etkileşimli Ligleri: – Kulübünüzü çevrimiçi olarak F.A. Premier League, Bundesliga, French League ve Mexican 1st Division liglerinde rakiplerinize karşı temsil edin. Geliştirme ekibi takımından haftalık oyun için sunumlarla birlikte.

• Video Yükleme: Oyundaki en güzel gollerinizi ve önemli anları kaydedin ve tüm dünya ile paylaşın. Görüntüleri FIFA 08 web sayfasına yükleyerek arkadaşlarınıza anlattığınız hikayelerin doğruluğunu kanıtlayan filmler yaratın. Biliyorsunuz ki kanıt olmadığı sürece anlattıklarınız kurgudan ibarettir.

• Gerçek Dünya Futbol Haberleri — Medya bağlantılardan son dakika futbol haber ve yayınlarını alın.

• Eksiksiz Otantiklik — 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15,000’den fazla oyuncuyla inanılmaz bir otantiklik sizi bekliyor.

• Turnuva Modu – 35’i resmi lisanslı 60 turnuvada oynayabilir veya kendi turnuvanızı yaratabilirsiniz.

Kaynak: Aral Basın BülteniForum tartışması için tıklayın.


Bir cevap yazın