Fatshark’ın Rol Yapma Oyunu Krater’in Oynanabilir Test Versiyonu Bu Hafta Geliyor

Kayıt olmadıysanız acele edin derim!

Lead and Gold, Bionic Commando: Rearmed 2 ve Hamilton’s Great Adventure gibi oyunlardan tanıdığımız İsveçli Fatshark’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu post apokaliptik rol yapma oyunu Krater’in test süreci nihayet başlıyor. Fatshark, bugün yaptığı açıklamayla alpha veya beta yerine “Playable Vision” dedikleri oynanabilir test sürecinin bu hafta başlayacağını duyurdu. İsveç’te geçecek ve alışık olduğumuz post apokaliptik rol yapma oyunu temasından daha farklı bir deneyim sunmaya çalışacak bu ilgi çekici oyunu denemek isterseniz buraya tıklayıp oyunun resmi sitesine giderek kayıt yaptırmanız mümkün.

Krater ss 2

Karakter geliştirme ile keşfetme hissine odaklanacak oyunda farklı yeteneklere sahip üç karakteri eş zamanlı olarak kontrol edeceğiz ve çeşitli eşyalar yapmamız (yani crafting) da mümkün olacak. Öte yandan oyun içinde yaptıklarımıza bağlı olarak karakterlerimiz kalıcı olarak sakatlanabilecek ve onları tamamen kaybedebileceğiz.

Coop ve çoklu oyuncu seçeneklerine de sahip olacak oyun, ilk olarak PC ve MAC platformları için yayınlanacak. PS3 ve Xbox 360 versiyonları ise sonradan gelecek. Şimdilik kesin bir çıkış tarihi yok.

Yayınlanan yeni ekran görüntülerine bakmak için buraya tıklayıp galerimize gidebilirsiniz. Hemen aşağıda ise geçtiğimiz günlerde yayınlanan oynanış videosu sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın