Far Cry 3’ten İlk Oynanış Videosu

Bu defa Güney Amerika’dayız.

Uzun süredir yapım aşamasında olduğunu bildiğimiz; ancak hakkında çok fazla bilgi edinemediğimiz Far Cry 3’ün üzerindeki sis perdesi E3 2011’de aralandı.

Orta Afrika’dan sonra yeni durağımız Güney Amerika cangılları.

Sizleri bilmiyorum, ama ben artık bu inekte süt kalmadığını düşünüyorum.


3 Yorum

  1. YuxellicA

    Wouww ne video idi. 🙂 Editör arkadaşım sen 2011 demişsin video nun sonunda 2012 yi gördüm bi çelişki var sanırım. Far Cry 1 i hala özlüyoru Far Cry2 de macera yönüyle senaryo yönüyle oynanabilirlik yönüyle bana göre sınıfta kalsada yinede zevk vermişti bana FPS oyuncusu olarak ayrı zamanda Ubisoft grafik motoru çok detaylı bilmesemde Far Cry 3 dede fena değil video ya göre akışkan bi video gördüm ayrı zamanda silah da Far Cry 2 de olan tepme olayı gibi tutukluluk gibi sıkıntı göremedim en azından ak-47 de bile tutukluk yapıyordu vs. 🙂 o sorunu düzeltmişler tmm biraz gerçekçilik olsun falanda ekran başı oyuncusuyuz sonuç olarak ne kadar gerçekçi olabilir ki 😛 neyse arkadaşlarım umarım en kısa zamanda çıkarırlarda oynarız. Saygılar..

  2. Sabertooth

    Namlu ağzında sıkışan mermi olayyı güzeldi aslında. Ama AK-47 ile G3 ün tutukluk ve namlu aşınmaları arasında gözle görürülür bir fark olmaması kötüydü.

Bir cevap yazın