Far Cry 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Gözümüz yollarda kalmıştı!

Bir süredir haber alamadığımız ve acaba yine mi ertelenecek diye düşünmeye başladığımız Far Cry 3 yeni bir video ve kesin çıkış tarihiyle döndü.

Bizleri Hint Okyanusu ile Pasifik Okyanusu’nun kesiştiği yerde bulunan bir tropik adaya konuk edecek  ve kız arkadaşı kaçırıldıktan sonra yerel güç çatışmalarının arasında kalan Jason Brody adında bir turisti kontrol edeceğimiz oyun, 7 Eylül’de PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak.

Ubisoft’tan gelen açıklamalar, oyunun hem duygusal hem de işlenmemiş çiğ bir atmosfere sahip olacağını ve Jason’ın deliliğin sınırlarında gezindiği çarpıcı bir hikayeye sahip olacağını gösteriyor.

Yeni bir ertelenmeye kurban gitmezse Eylül ayında tecrübe etme fırsatı bulacağız.

Yayınlanan yeni video da hemen aşağıda. İyi seyirler.

3 Yorum

  1. Zeratul

    Ubisoft yapar yine bi uyuzluk, verir güzelim trailer ları milletin ağzının suyu akıtır, sonra yok pc ye çıkmayacak yok erteledik… Bu yüzden o kadar büyük beklentilere girip hayal kırıklığı yaşamayalım 🙂

  2. Sabertooth

    videoyu izleyince aklımdan iki şey geçti.

    1- keşke videodaki filtre kadar gerçekçi bir oyun deneyimine sahip olabilsek (eşek yüküyle para vermeden olursa daha bi şahane!)

    2- bu ubi pc ye yine bi kazık atar. Türkiye’de satmayı zaten beklemesinler, zaten korsana meyilli adamlarız, hazır “soykırım boykotu” ayağına bahanede var. Zor yani.

Bir cevap yazın