Fallout: New Vegas İlk Videosuyla Karşımızda

Fallout oynuyorum. Alttan biri dürtüyor. Her zamanki gibi Talha. “Fallout: New Vegas videosu internete düştü” diyor. Aceleyle, kayıt almayı dahi unutarak oyundan çıkıyorum…

Star Wars: KOTOR II ve Neverwinter Nights 2’den tanıdığımız Obsidian Entertainment’ın bazı eski Black Isle çalışanları tarafından kurulduğunu biliyoruz. Bu aslında birçok Fallout hayranı için yeni oyunu Bethesda’nın geliştirmesinden çok daha kabul edilebilir bir durum. Oyun mekaniklerinin Bethesda’nın Fallout 3’üne benzeyeceğini biliyor olsak da Obsidian’ın köklere daha bağlı bir Fallout oyunu geliştireceğini umut ediyoruz. Vegas’ta olanlar Vegas’ta kalacak mı? Bu sorunun yanıtını sonbaharda alacağız. Yani Fallout: New Vegas sonbaharda raflarda olacak.

Oyun hakkında ilgi çekici detayları sizlerle daha önce paylaşmıştık hatırlarsanız. Bugün de oyunun yayıncısı Bethesda, Fallout: New Vegas’tan ilk videoyu bizlerle paylaştı. Bu heyecan verici videoya Frank Sinatra’nın Blue Moon yorumu eşlik ediyor. Ben yine de bir Louis Armstrong yorumunu tercih ederdim.

“Blue Moon, you saw me standing alone, without a dream in my heart, without a love of my own…da daaa da”

http://www.youtube.com/watch?v=TNquX3rPFcA

1 Yorum

Bir cevap yazın