Fallout New Vegas İçin İlk DLC 21 Aralık’ta

Yeni görevimiz: define avcılığı.

Fallout New Vegas için yayınlanacak ilk DLC’nin çıkış tarihi belli oldu. “Dead Money” isimli DLC 21 Aralık’ta Xbox 360’a özel olarak yayınlanacak. 800 Microsoft puanı (10 dolar) karşılığında sahip olunabilecek Dead Money adlı ilk Fallout New Vegas DLC’si daha sonra PC ve Playstation 3 için de yayınlanacak.

Dead Money adlı DLC’de üç arkadaşımızla birlikte Sierra Madre Gazino’sunun gizli hazinesini arayacağız. DLC’nin konu olarak, 1948 yapımı klasik bir Hollywood filmi olan “The Treasure of The Sierra Madre” ile benzerlik göstereceği sanılıyor.

Vegas diyarlarında keşfedecek yeni yerler arıyorsanız, oyuna yeni düşmanlar ve yeni bölgeler ekleyecek Dead Money size yeni heyecanlar katabilir. Ama ondan önce henüz denemediyseniz, Fallout 3 için yayınlanmış birbirinden kaliteli ek paket tadındaki DLC’leri tatmanızı tavsiye ediyoruz; zira beklediğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz. Umarım, Obsidian, Dead Money ile Bethesda’nın Fallout 3 DLC’lerinde yakaladığı kaliteyi yakalayabilir.

8 Yorum

  1. ravenholm

    Süper kalitede arkadaşım özellikle point lookout atmosferi ile insanı gerçketen ordaymış hissine orjinal oyundan fazla kaptırıyor ayrıca broken steel ve moyhership zeta’da oldukça kaliteli ek paketlerdi :))

  2. Ziyaretçi

    laağn şimdi hatırladım broken steel da performans problemleri var diye orda bırakmıştım,geri de bakmadıms.ölm bos biz olmasak napıcayn sen.vegasta da öyle.aş kendini bos,gani gani power armorın var lan,bana o kadar p.a verin dünyayı yöneteyim.

Bir cevap yazın