Fallout MMO Beta 2012’de

Bir terslik olmazsa 2010’un sonlarına doğru raflarda olacak Earthrise isimli post apokaliptik MMORPG’nin Bulgar yapımcısı Masthead’in, Fallout MMO’su için Interplay’le ortak çalıştığını biliyorduk. Hatta Aralık ayında oyun için bir konsept resmi de yayınlanmıştı.

Bugün ise Interplay CEO’su Herve Caen, Project V13 kod adını taşıyan Fallout MMO’su için Masthead’in geliştirdiği oyun motorunu kullanacakları açıklarken oyunun halka açık betasının da 2012’de başlayacağının müjdesini verdi.

“Masthead’in teknolojisi gerçekten etkileyici ve Project V13 için kusursuz. Masthead, bakış açımızı ve oyun tarzımızı yansıtmak için oldukça tutkulu bir ekip. Bu oyun birçok eşsiz özelliğe sahip olacak ve hepsini 2012’deki halka açık beta sürecinden önce açıklayacağız”

Sayın Herve Caen’in sözleri oldukça etkileyici, ancak Fallout hayranları olarak laftan çok icraat görmek istiyoruz. Sanırım oyunla ilgili gerçek ekran görüntülerini görene kadar bu projenin varlığına inanmakta güçlük çekmeye devam edeceğiz.

Bu arada, sevimli Vault Boy figürü ve Fallout 3 Art Book ödüllü yarışmamız devam ediyor. Sizin de Fallout hakkında söyleyecek bir çift lafınız varsa buraya tıklamayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın