Facebook’ta Canlı Yayında Defile

LacosteFacebook üzerinden neredeyse yapamayacağımız şey kalmadı derken, firmalar sosyal ağlarda yeni uygulamalar deneyerek hem bizi şaşırtıyorlar hem de aklımıza gelmeyen eksiklikleri dolduruyorlar. Bu eksikliği kendi lehine çevirme fırsatı yakalayan firmalar, yüksek sayıda takipçilerinin bulunduğu hayran sayfalarında değişik uygulamalara gidiyorlar. Bu sayede oldukça hızlı bir şekilde yüksek sayıda insana ulaşabiliyorlar.

Bu sefer hayran sayfasını kullanan firma Lacoste oldu. Sonbahar/Kış 2010 kreasyonunu bizlere Facebook üzerinden sunmaya hazırlanan firma, New York’ta yapılacak defileyi internet sayesinde bütün takipçileri ile buluşturmaya karar vermiş.

Facebook üzerinden Lacoste hayran sayfasına ulaşarak Türkiye saati ile 19:30 da başlayacak olan defileyi canlı olarak izleyebilirsiniz. Lacoste hayran sayfasına buradan ulaşabilir ve 1.200.000 üzerinde hayran sayısına ulaşan firmanın hayranı olabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Vernoncougar

    Ilgınc bır yenılık, buyuk ıhtımalle dıger fırmalarda kullanır bu yontemı.Sadece moda ıle ılgılı degıl teknolojı fırmaları da aynı yolu ızleyebılır. AMD, Nvıdıa vb..

Bir cevap yazın