Facebook Profil Sayfası Tasarımı Yeniledi

Yeni profil tasarımını hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook, profil tasarımını değiştirdi. Yeni değişikliklerin yarın kullanıma sunulması bekleniyor. Ama dilerseniz, buraya tıklayarak şimdiden yenilenmiş Facebook profil sayfa tasarımını kullanabilirsiniz.

Facebook Yeni Profil

Facebook’un duyurduğu yeni özellikler şöyle:

Profiliniz kim olduğunuzu tanıtan kısa bir özet ile başlar. Böylece arkadaşların şu anda nerede yaşadığın ve nerede çalıştığın gibi hakkındaki temel bilgileri bir çırpıda görmüş olur. Ayrıca yakınlarda etiketlenmiş olduğun bir dizi fotoğraf, son zamanlarda neler yapmakta olduğunu gösterir

İşinde üstlendiğin projeleri, okulda aldığın dersleri ve yapmaktan hoşlandığın hobileri paylaşarak arkadaşlarının seni daha iyi tanımasına yardımcı ol. İstersen bunları birlikte yaptığın arkadaşlarını da ekleyebilirsin.

Artık kimlerle aynı takımı tuttuğunu veya kimlerle aynı filmleri sevdiğini görmek çok kolay. Yapmaktan hoşlandığın şeyleri sergile ve aynı ilgi alanlarına sahip arkadaşlarını keşfet. Bir başka yenilik ise en önemsediğin ilgi alanlarının artık görüntülerle ifade ediliyor olması. Bunların sırasını değiştirmek için sürükleyip bırakman yeterli.

Yakın arkadaşların senin için ailen kadar önemli olabilir. Artık akrabalarını ve en yakın arkadaşların veya iş arkadaşların gibi hayatındaki önemli insanları profilinde gösterebileceksin.

Bir arkadaşının profilini ziyaret et ve tüm ortak yanlarınızı gör:

  • Ortak arkadaşlar
  • İkinizin de katılmayı düşündüğünüz etkinlikler
  • Birlikte olduğunuz gruplar, fotoğraflar ve daha fazlası

1 Yorum

Bir cevap yazın