Facebook İle Skype Hesapları Birleşiyor mu?

Skype görüşmeleri için Facebook hesabınız yeterli olacak.

Facebook t-shirtlü kızSkype yaklaşık 124 milyon kullanıcıs ile şu an internetin en büyük görüntülü ve sesli iletişim programı. Şimdi Skype’ın bir anda 500 milyon kullanıcıya ulaştığını düşünün. Nasıl mı?

New York Times’ın haberine göre, Skype ve Facebook kullanıcı hesaplarını birleştiriyor. Böylelikle Skype kullanmak için Facebook kullanıcı hesabınız yeterli olacak. Skype kullanıcıları, Facebook hesaplarındaki diğer Skype kullanıcıları da görebilecekler.

Böylelikle teroide Skype kullanıcı sayısı 124 milyondan bir anda 500 milyona fırlayacak. Tabi pratik de bu sayı daha az olacaktır ama Skype ile Facebook hesaplarının birleşmesi sonucu, Skype’ın çok daha fazla müşteriye ulaşma olanağı olacak.

Skype ve Facebook’un ortaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Bir arkadaşımla MSN den sesli görüşme yapmak için cebelleşirken skype ile sesli görüşme çok daha kaliteli oluyor yükle ondan konuşalım dediğimde “ben geri zekalı mıyım MSN varken sadece aptallar başka programla uğraşır” demişti. O günden sonra MSN den inanılmaz soğumuştum.

    Mikisoft ta Facebook desteği verdi ama sesli konuşma var mı bilmiyorum eğer Skype Facebook kullanıcıları ile sesli konuşma desteği getirirse (ki vermeli) MSN in sonun ICQ gibi olacağına inanıyorum.

Bir cevap yazın