Facebook 500 Milyon Üyeye Koşuyor

Facebook, gelecek hafta 500 milyon üyeye ulaşabilir. Facebook, bu özel anı Facebook’a yeni bir özellik ekleyere kutlamak istiyor.

Facebook LogoÇağımızın iletişim ve sosyalleşme aracı Facebook, çok kısa bir süre içinde (bu haberlerden sonra bu süre daha da kısalabilir) 500 milyon üyeye ulaştığını açıklayabilir. Facebook, bu özel anı Facebook’a yeni bir özellik getirerek kutlamayı düşünüyor.

Facebook’un kurucularından Randi Zuckerberg bu konuyla ilgili şunları söylemiş:

Kısa bir süre içinde 500 milyonu üyeye ulaşabiliriz ve bu anı farklı bir şekilde kutlamak istiyoruz. Geçmişte de böyle önemli anlar yaşamıştık fakat farkına vardık ki, bu anları müşterilerimizle beraber kutlama fırsatını kaçırmışız.

Peki Facebook’un 500 milyonuncu üyeyle beraber getireceği yenilik nedir? Facebook’un sizin hikayenizi duymak istiyor. “Facebook stories” adlı bu yeni özellik ile Facebook kullanıcıları; “aşkı bulma”, “acılara göğüs germe” ve “doğal afetler” ile ilgili hikayelerini diğer Facebook kullanıcıları ile paylaşabilecekler. Ayrıca bu hikayeleri beğenebileceksiniz.

Aslında kendi hikayenizi şimdiden yazabilirsiniz. Buraya tıklayın ve hikayenizi yazın.

“Facebook’a 500 milyonuncu üye siz oldunuz ve 500 milyon Dolar kazandınız” gibi bir e-posta da alırsanız bu günlerde hiç şaşırmayın derim.

kaynak: All things digital

Bir cevap yazın