Fable 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fable 3 Mayıs ayında PC’e özel ekstralar ile geliyor.

Microsoft, daha önce söz verdiği gibi Fable 3’ü PC’e getiriyor. Fable 2’nin PC’e çıkmamasının ardından Fable 3’ün PC’e gelişini bir sürpriz olarak nitelendirsek de, Microsoft’un PC oyunculuğuna daha fazla önem verme stratejisi çerçevesinde bu adımın atıldığını biliyoruz.

Ayrıca Fable 3, ölmeye yüz tutan Games for Windows Live için de bir şans olabilir; zira Fable 3 perakende dağıtımcılarının yanında dijital olarak sadece Games for Windows satış kanalı altında satışa sunulacak.

Fable 3 Orman

17 Mayıs’ta Kuzey Amerika, 20 Mayıs’ta Avrupa’da satışa sunulacak Fable 3 PC’de oyunun konsol versiyonunda bulunmayan “hardcore” zorluk seviyesini göreceğiz. Oyunları 3D oynamak isteyenler için Nvidia 3D Vision desteğinin de olduğunu hatırlatalım.

Lionhead Studios, Fable 3 PC için görselleri de oyunseverlerin beğenisine sundu. Fable 3 resim galerisine ulaşmak için tıklayın.

5 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Ya windows bi bırak şu işleri be anam.Olur da bir şekilde cross-platform olayını hayata geçirirlerse gfwl yaşayabilir,onu da yapmayacaklarına göre uğraşmasınlar.Hayır yani saçmasapan buglara vs. yol açıyor gfwl oyunlarda,hem kendilerini hem bizleri yoruyorlar.Adam olun lan!

  2. Ziyaretçi

    Microsoft pc yi hatırlamış vay anasını 😀 Tabi Mac geldi piyasaya civ. a.c. gibi kaliteli oyunlarda çıkıyo eh bide cod vs.. ler çıkar ise windows tarih olacak tutuştu bi tarafları haliyle ama olsun onların xboxcıkları var 😀

  3. lazboy

    Microsoft gidiyor vista ya uyumlu oyunlar cikariyor xp cd sine 180 milyon veren adam ne yapsin cöpemi atsin xp yi orjinal alanlar ne yapsin Microsoft yaptigi yanlistir bence Microsoft bu kafayla müsteri kaybetmekten insanlari kendinden nefret ettirmekten baska bsy yapmiyor nie oyunlarda 1gb rem yiyen isletim sistemi varken 2gb rem yiyenle oyun oynim ben? zaten her yeni pc nin yaninda veriyor son cıkan isletim sistemlerini Microsoft tun ac gözlü oldugunu heryerde gostermesi gerekmez , zaten herkez pc sindeki bilgileri goruyorlar

Bir cevap yazın