F1 2011’den Yeni Video

Sebastian Vettel mi? Lewis Hamilton mu? Tabii ki Mika Hakkinen!

Geçtiğimiz yıl F1 2010 ile gerçekten çok büyük bir düş kırıklığı yaşamış olsak da 23 Eylül’de raflarda olacak F1 2011 için garip bir umut var içimde. Sanki Codemasters bütün o skandal hatalardan ders almış ve bize bu sefer en az MicroProse’un Grand Prix serisi kadar unutulmaz bir F1 deneyimi yaşatacakmış gibi geliyor. Bilemiyorum… Belki de tamamen yanılıyorum. Belki de skandal bir şekilde telemetri ölçümlerini bile bulamayacağız bir kez daha. Hiç yoktan bu sefer güvenlik aracı koymayı akıl etmişler diye kendimi avutmak ve bu oyuna tarihin gördüğü en düşük puanlardan birini vermek istemiyorum. Umarım yanılmıyorumdur. Umarım karşımızda bu sefer sağlam ve gerçek bir F1 deneyimi buluruz.

Yayınlanan yeni video bize oyun içinden güzel anlar sunuyor. Etkileyici olmasa da beklemeye değer. Beklerken de F1 2010 incelememizi bir kez daha okuyabilirsiniz. 🙂

1 Yorum

  1. tylor

    telemetri verileri yine yok, hatta uzaktan yakından yamacından ilgisi bile yok göründüğü kadarıyla. yarış boyunca yapılan turları görmek isterdim, ki yarışın en hızlı turunu görmeye bile razıyım.

Bir cevap yazın