EZCOOL A-200D Kasa İncelemesi

EZCOOL’un giriş seviyesi için geliştirdiği A-200D kasayı inceliyoruz.

İncelemeye geçmeden önce dilerseniz, EZCOOL’un Türkiye sayfasında marka hakkında yazılmış kısa tanıtımdan alıntıyı okuyalım: “EZCOOL, Tayvan merkezli bir üretici olup, gerek kullandığı malzeme kalitesi, gerek üretim kapasitesi gerekse de ürünlerin tasarım ve uyumlulukları konusunda sektördeki en büyük üreticilerdendir. Kasalarında dünyanın en iyi metal seçeneği olan “Japon Metal”ini de kullanan EZCOOL, ayrıca güç kaynağında da lider üreticilerden olup güç kaynaklarında 80 PLUS üretim yapabilen üretim kapasitesine sahiptir.” 

EZCOOL’un güç kaynakları henüz ülkemizde satılmıyor, ama EZCOOL marka medya oynatıcılar ve kasalar bir süredir Oksid Bilişim tarafından ülkemize getiriliyor.

Merak ediyorsanız, daha önce EZCOOL’un HD Dream Media Player’ını incelemiş ve memnun kalmıştık. İncelememize buradan ulaşabilirsiniz.

EZCOOL markası hakkında fikir sahibi olduğumuza göre, elimizdeki kasayı incelemeye başlayabiliriz.

EZCOOL A-200D

EZCOOL A-200D

EZCOOL A-200D giriş seviyesini hedef alan ve sade tasarımı ile dikkat çeken bir ürün. Kasanın ön tarafında mavi LED’li 120 mm bir fan bulunuyor. Kasaya hava girişi için düşünülmüş bu fan, aynı zamanda sabit diskleri soğutuyor.

Kasanın ön tarafında iki adet USB 2.0, bir adet Firewire, Mikrofon ve ses çıkışları görüyoruz.

EZCOOL A-200D ön 3

EZCOOL A-200D ön

Kasanın üst tarafında hava tahliyesi için 120 mm bir fan yuvası daha bulunuyor.

Bir cevap yazın