Blog

Nasıl 21 Kilo Verdim?

En son 2006’da yetmiş küsur olduğumu hatırlıyorum… Sonrasında devamlı kilo aldım ve üç haneyi görerek zirve yapmıştım. O zamanlar artık eski halime dönemeyeceğimi düşünüyordum. Aradan çok da bir vakit geçmemişken elhamdülillah 21 kilo vermiş oldum. Mutluyum…

Garip Bir Deneme 2

Sabah saat yediyi gösteriyordu. Mass Effect 2 oynarken kendini yine kaybetmiş; sabah olduğunu anca odasına izinsiz giriş yapan güneş ışıkları ile fark etmişti.

Fringe

Peki, Fringe dizisinde bu konu sağlam mı? Bu sorunun cevabı olarak şunu söylemeliyiz. Fringe Science kelime anlamı olarak “Sınırbilim” demek. Yani konumuz az buçuk belli.

Allods Online

MMORPG’ler neredeyse hayatımızın bir parçası gibi oldu (birçoğumuz için öyle en azından). Dünya üzerinde online oyun oynayanların sayısı her geçen gün artıyor ve buna bağlı olarak da online oyunların sayısı artıyor. En çok rağbet görenleri ise MMORPG’ler oluyor.

Garip Bir Deneme

Ömrünün sonuna geldiğini anladığında, çaresizliğin içinde buldu kendini. Hayatın o renkli anları bir bir siliniyordu belleğinden. Bir anda her şey uçup gitse ne olurdu ki!

css.php