Epic Games: “Bulletstorm’dan Para Kazanamadık”

Yine de People Can Fly ile çalışmaya devam…

Painkiller serisinden tanıdığımız Polonyalı geliştirici People Can Fly ile Unreal ve Gears of War serilerinin yaratıcısı Epic Games’in ortaklaşa geliştirdiği Bulletstorm, saf aksiyon odaklı oynanış mekanikleriyle bu yılın en eğlenceli FPS’lerinden biriydi kesinlikle. Ancak görünüşe bakılırsa oyun satışlarından Epic Games’in kasasına pek bir şey girmemiş.

Kotaku‘ya konuşan Epic patronu Mike Capps, düşük kalan satışlara rağmen People Can Fly’ın ortaya AAA kalibresinde bir oyun çıkardığını ve kendileriyle Gears of War içeriklerinde de birlikte çalışacaklarını belirtmiş.

Bulletstorm, ilk ayın sonunda yalnızca 300bin satabilmiş, toplamda ise 1 milyon barajını zorlukla devirmişti (X360 760bin, PS3 220bin, PC 70bin).

Bulletstorm Tekme

3 Yorum

 1. Sabertooth

  Belki de para kazanamamalarının tek sebebi SP da 2. bölümden sonra yapılacak farklı birşeyin kalmaması ve yavan multiplayer deneyimidir. Serverlarında acaba oynuyacak adam bulabiliyormu insanlar?

 2. lazboy

  sen git oyuna yüksek sistem koy nitento oyunu gibi ekrani ortala tam emran modu koyma ayarlara kıp kısa bir senaryo koy oyuna sonra para kazanamadik de kimin pc si kaldir di acaba bu oyunu

  • Halit

   bak işte bu dediğin doğru, benim pc de kaldırmaz diye kurmadım. hem oyunda yarım ekran sinemaskop. ayrıca hayırlı olsun, tatilden dönmüşsün, her konuya bodoslama dalıyon, dikkat et salça olmasınlar.

Bir cevap yazın