En İyiler Sizin Seçtikleriniz 2010

2010 Logo

Anket bölümümüzün açılmasıyla 2010 yılının en iyilerini bir de okuyucularımıza soralım dedik. Sizler de yaklaşık bir ay boyunca 2010 yılında en beğendiğiniz markalara oy verdiniz. Oylamalar 31 Ocak 2011’e kadar devam edecek ama artık listeler yerine oturdu sayılır. Sonuçları kısaca yorumlamaya çalışalım. Tabi ki siz de sonuçlar hakkında fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

Bu arada son kullanıcının nabzını tuttuğumuz yeni anketler için anket.thgtr.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Son olarak diğer kullanıcıların ne düşündüğünü merak ettiğiniz sorular varsa bize anket sorusu tavsiyesinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buradaki iletişim formu aracılığıyla bize yazmak.

1 Yorum

  1. Motan

    Samsung ile LG sadece monitor değil tüm elektronik eşyada özellikle son 10 yılda büyük ataklar yaptılar. 20 yıl öncesinin üçüncü sınıf markası Samsung artık elektroniğin her dalında başa oynayan en prestijli markalardan biri oldu. Keza eskinin neredeyse bilinmeyen markası LG de Samsung kadar olmasa bile eskiye oranla büyük atılım gösterdi, özellikle monitor ve TV alanında başarılı oldu.

    Bence bu başarıların nedenlerini mükemmel Fiyat/Performans oranları, kaliteyi uygun fiyatla birleştirebilme, estetiğe verilen önem olarak sıralamak mümkün.

    Özellikle TV alanında yenilmez armada gibi duran Sony’nin artık batmanın eşiğinde durması çağdaş gereklerin göz ardı edilmesinin doğuracağı sonuçları göstermesi açısından çok çarpıcı bir örnek…

Bir cevap yazın