En İyi Tarayıcı Temelli Oyunlar

Tembel Kedi

- Tembellik başlasın!

Uzun süre çalıştıktan sonra kısa bir ara vermek isteyenler (ya da her işi sürekli erteleyip zaman öldürmeyi sevenler) için internet çok kullanışlı bir alternatif. Artık çok eğlenceli ve bağımlılık yapabilen oyunların birçoğu sadece tarayıcılar ile herhangi bir kurulum olmadan oynanabiliyor. Bu makalemizde en beğendiğimiz 21 oyunu sizler için bir araya getirdik.

Oyunlara geçmeden önce şunu da belirtelim, oyunlar öyle herhangi bir tarayıcıda çalışmayabilirler. Bu oyunların çoğu Javascript ve Flash desteği olan tarayıcılara ihtiyaç duyarken, bazıları da sadece HTML5 uyumlu tarayıcılarda (Google Chrome, Apple Safari ve Mozilla Firefox 3.6 ya da üstü) çalışıyorlar. Detayları her oyunun kendi açıklamasında bulabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Cheap Viagra Online

    Sadece madde olarak tonishing olduğunu söylemek istiyorum.Sonrası netlik sadece muhteşem ve ben bu konuda bir uzman olduğunu varsayabiliriz. Peki sizin izninizle bana önümüzdeki yazılan güncel tutmak için rss feed kapmak için izin verir. Sayesinde sevindirici çalışmaya devam edin milyon lütfen.

Bir cevap yazın