En İyi 20 Firefox Eklentisi

Personas Plus

Personas Plus

Google Tehems, Google için ne ise Personas Plus da Firefox için o. Bu eklentiyi yükledikten sonra müzikten spora kadar çok çeşitli kategoriler altında bulunan 100,000’den fazla tema arasından istediğiniz seçerek tarayıcınızın görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Yeni bir tema seçtiğinizde Firefox’u yeniden başlatmanız gerekmiyor. Tema seçimi Personas Plus sitesini ziyaret ederek veya Araçlar’dan Personas seçeneğini seçerek yapılabiliyor.

7 Yorum

 1. Ozan Özen

  Adblock Plus ile istenmeyen reklamları hazır süzgeç listesinden ve sizin ekleyeceğiniz süzgeçler ile bannerlardan kurtulabilirsiniz

  CoolPreview ile google image search ve diğer resim içerikli sitelerde direct linklere kavuşabilir hatta mouse üzerine geldiğinizde tıklamadan resmin büyük halini görebilirsiniz.

  Firefox Showcase ile ekranda ne kadar açık site (tab ) varsa bunları tek tuşla ufak preview halinde tek pencedere açabilirsiniz default olarak F12 tuşudur bu.

  ReadItLater ile sizinde (xMARKS sanırım) vermiş olduğunuz işlevin aynısı ama alternatif olabilir.

  Tab Mix Plus ile de tablara özgürlük ve birçok yeni özellik ekleyebilirsiniz.

  Bunlar uzun zamandır kullandıklarımdır. Tavsiyemdir.

 2. Altan İlhan

  Merhabalar. Öncelikle Güzel Bir Liste. Fakat Böyle Bir Listede NoScript’in Olmaması Beni Gerçekten Şaşırttı. Bu Kadar Elverişli İstediğinizi Açan/Kapatan Bi Yazılım Eksikliği Gerçekten Gösteriyor. 2. Birşey ise Flashgot Uygulaması. Flashget ile beraber kullanıldıgında videodownload vs hiç bir şeye ihtiyaç duymadan her türlü video mp3 exe rar vs sayfadaki dosyaları yüklemenize yardımcı oluyor. İsterseniz Bir Deneyin. Bu  2 programdan Vazgeçemiceksiniz. 🙂

Bir cevap yazın