Empire: Total War Özel ve Standart Paketilerini Kazanlar Belli Oldu

Empire: Total War Kazananlar Açıklandı

Geçen hafta başlattığımız “Total War sizin için ne ifade ediyor?” temalı yarışmamız nihayet sonlandı. Kazananlar zor bir süreç yaşamamıza rağmen belirlendi.

Bize gelen e-postalar çok güzel yazılar, ifadeler ve ilginç anılar içeriyordu. Aralarında seçmekte baya zorlandık. Lütfen ödül kazanamayanlar üzülmesin, hepsi çok güzel ancak bu arkadaşlarımız bir adım daha öne çıkmışlar. Kendilerini tebrik ediyoruz.

1. Barış Ergün oluyor ve Empire: Total War Special Edition’ı kapıyor.

2. ve 3.’lüğü paylaşıp Empire: Total War kazananlar Burak Sofu ve Egemen Yazan oluyor.

Kendilerini tebrik ediyoruz. Hediye vermeyi burada bırakmıyoruz, bir kaç güne bir bomba daha patlatacağız takipte kalın 😉

Total War’cıların Dikkatine

Dragon Age tişörtü, NBA 2K10 şapkası ve Fallout 3 Vault Boy ile Art Book  verdiğimiz yarışmalar sonlandı ve kazananlara ödülleri gönderildi. Sıra geldi bir diğer yarışmaya. Bu sefer 1 adet Empire: Total War Special Forces Edition ve 2 adet Empire: Total War standart paketi veriyoruz,

Empire: Total War özel ve standart paketlerini kazanmak için yapmanız gereken bir şey var. Biraz sonra okuyacağınız katılım şartları ve yapmanız gerekenler listesinde vereceğimiz e-posta adresine “Total War oyunları sizin için ne ifade ediyor?” sorusu cevabını göndermeniz gerekiyor.

Empire: Total War Yarışması 2

Empire: Total War Special Forces Edition Kutusu

Special Forces paketi içeriğine bakmak için tıklayın.

Yarışma Şartları:

 • Gönderilecek yazılar en az 500 harf içermelidir (yaklaşık bir paragraf) ve yazılan yazı etkinlik[at]tomshardware.com.tr adresine gönderilmelidir.
 • Gönderilen e-postalarda konu bölümüne “Ödüllü Total War Yarışması” yazılması zorunludur. Aksi halde gönderilen yazılar diğer e-postalar arasında dikkatten kaçabilir.
 • Kazanan üyeler bu sayfada ilan edilecek, kendilerine e-posta adresi aracılığıyla bildirim yapılacaktır. (ulaşım bilgileri istemi vs.)
 • THG Oyun Yönetimi kendisinden kaynaklanmayan nedenlerle yarışmayı iptal etme, erteleme veya yarışma koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 •  THG Türkiye Donanım | Tük.El. | Oyun | Blog çalışanları dışında herkes bu yarışmaya katılabilir.
 • Yarışmada Tom’s Oyun yazarlarının belirleyeceği en güzel 3 yazının sahiplerine 1’er adet Empire: Total War Special Forces Edition ve Empire: Total War standart paket hediye edilecektir.
 • Special Forces en beğendiğimiz yazıyı yazana verilecektir.
 • Yazıların etkinlik[at]tomshardware.com.tr adresine son gönderilme tarihi 11 Şubat 2010 saat 20:00’dir. Bu tarihten sonra gönderilen yazılar değerlendirmeye alınmayacaktır.
Empire: Total War Yarışması 1

Empire: Total War Standart Paket

Napoleon: Total War’ın çıkmasına birkaç hafta var.  Yeni nesil Total War serisini tamamlamak için işte size güzel bir fırsat. Unutmadan Napoleon’u çıkmadan önce denemiş ve sizler için bir ön inceleme yazmıştık. Ayrıca Empire: Total War incelememize de buradan ulaşabilirsiniz.

26 Yorum

 1. Scipii

  Yazıların etkinlik[at]tomshardware.com.tr adresine son gönderilme tarihi 11 Şubat 2010

  • saat 20:00’dir. Bu tarihten sonra gönderilen yazılar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Diyor burada. Ama bugün açıklarlarsada fena olmaz yani =)

 2. deathly hallow

  Nasıl üzülmeyiz ya, böhüü :'(

   

  Şaka bir yana, arkadaşların yazılarını yayınlasaydınız keşke. Hatta teselli olsun, tüm arkadaşların ya da fazlaysa içlerinden belirlediğiniz bir beş tanesini yayınlasaydınız sitede =)

 3. kingsword

  Çok teşekkür ederim special edition’ı layık gördüğünüz için, sanırım e-mail ile temas edeceksiniz onaylamak için ama yazımı yayınlarsanız bilakis mutlu olurum, hiçbir sakıncası yok. 🙂

 4. RaDReS

  Bu yarışma nasıl gözümden kaçmış:( neyse kısmet değilmiş, kazananları tebrik ederim…

  bende fallout yarışmasını kazanmıştım biraz Voult Boy umla oynayayım 🙂

   

 5. Talha Turhal

  Ödülü kazananların duyurulduğu bölüm yenilendi. Kazananların adları üzerine tıklayınca yazdıkları yazılara yönleneceksiniz.

  Ayrıca ödüller bu hafta içi kargolanacaktır.

  Son olarak Uğur’un yazdığı gibi bir diğer yarışma yakında yapılacaktır 😀

Bir cevap yazın