Empire: Total War – Elite Units of the East DLC’si Satışa Sunuldu

Taze 3 adet Empire: Total War oyun paketi hediye edeceğimiz yarışmamızı duyurmuşken gecenin ilerleyen saatlerinde güzel bir haberle karşılaştık. Empire: Total War için beklenen Elite Units of the East DLC’si ön satışa sunuldu. Avrupa ve Amerika devletleri için çıkan özel birim paketlerinden sonra Osmanlı İmparatorluğu çokluoyuncu bölümünde seçilemez hale gelmişti.

Nizam-ı Cedid

Nizam-ı Cedid (Atlı)

Ottoman Empire Realism MOD ile idare eden Türk oyuncular şimdi daha da sevinecekler. Elite Units of the East DLC’si ile Osmanlı İmparatorluğu’na 9, Maratha Konfederasyonu 3 toplamda Empire: Total War 12 yeni birim kazanıyor. Oyun Napoleon: Total War’ın çıkmasına az kala bu indirilebilir içerik paketi ile daha da zenginleşmiş oluyor.

Eğer DLC’yi ön sipariş ile satın alırsanız 2.92 dolar. DLC satışa çıktıntan sonra DLC’nin fiyatı 3.25 olacak. %10 indirim var 🙂 hiç yoktan iyidir.

Haberin özet kısımında yazan “Hem seviniyoruz hem üzülüyoruz.” cümlesine açıklık getirmek istiyorum. Osmanlı İmparatorluğu’na gelen birimlerin geneli devşirme ya da başka ırka mensup askerlerden oluşuyor. Osmanlı’nın bir imparatorluk olduğunu kimse inkar edemez. Yüzlerce, hatta binlerce kültürü sınırları içerisinde barındırıyordu. Fakat bu birimlerden önce oyuna eklenmesi gereken has ordular var. Bir de Nızam-ı Cedid dışında tüm askerlerin resimleri arkasında hurma ağaçları ve çöl bulunuyor… İşte bu yüzden üzülüyoruz.

3 Yorum

 1. Nihat

  Yok şu oldu üzülüyoruz, yok arkaya hurma ağacı diktiler ağlıyoruz.Ulan ağlayıp üzülceğinize elinizde ne derece yaptırım gücü varsa uygulayın ya. Çekin protestonuzu ne bilim diyin ” yok arkadaş bu şartlarda biz resmi site anlayışına devam edemeyiz ” felan restleşin.Bu kadar önemliyse Osmanlının oyuna ne şekilde yansıtıldıgı o zaman bunun için neleri göze alacağınızı gösterin adamlara. Yoksa bundan sonra gelecek 2 oyunda da sonuç şuandakilerden farklı olmaz!

 2. Talha Turhal

  Hukukun olmayan insanlarla konuşulmaması gereken bir hitap şekli ile mesaj yazmanı hararetine ve seninde bu DLC’den hoşnut olmayışına veriyorum.

  İşler böyle ali kıran baş kesen tavırlarla yürümüyor. Bu tür işler topluluklar ile bir yere kadar. Akabinde görevi devam ettirecekler ise ülke temsilcileri oluyor. Temsilciden kastım distribütör.

  Bu iş ile uğraşan insanların ne alın terleri, ne emekler harcadığını görmeden klavye başında tuşlara hiç gücenmeden basmak ne oldukça manidar. Yoksa bu emeklerin ne orc, ne insan ne de elf dilinde bir tanımı yok…

 3. İRFAN KAHRAMAN

  Talha sen kounşma, CA ‘nın Türkiye’de ki oyuncuları kâle almayışı hep senin yüzünden. Boş işlerden kafanı kaldır, ya da defol. CA seni takmıyor. Doğru düzgün bi site ve Nihat’ın dediği gibi bi tavır alırsak neden olmasın.

Bir cevap yazın