Elite Units of East, İndirimler ve Empire: Total War 1.6 Yaması

Empire: Total War için çıkması beklenen Elite Units of East DLC’si haberini daha önce sizlere iletmiştik. Ön sipariş süreci bitti, DLC bu gün çıktı. Ancak beklemediğimiz bir gelişme daha yaşandı. Son DLC ile yeni bir paket satışa sunuldu ve Steam’de bulunan tüm Total War oyunları indirime girdi.

%66 gibi hatrı sayılır bir yüzde ile indirime giren oyunları satın almak isterseniz buraya bakmanız yeterli. Steam’de bulunan Total War oyunları: Rome: Total War GOLD, Alexander, Medieval 2: Total War, Kingdoms ve Empire: Total War. Paket 20 dolar. Kesinlikle kaçmayacak bir fırsat.

Osmanlı İmparatorluğuna 9, Maratha Konfederasyonu’na ise 3 birim ekleyen Elite Units of East DLC’si ise halen 2.5 dolar. Bu indirilebilir içeriği satın almak istiyorsanız buraya bakmalısınız.

Nizam-ı Cedid

Nizam-ı Cedid

Son olarak bu güzel haberlerden bir kaç saat sonra e-posta adresimize bir e-posta eldi. Creative Assembly halen Empire: Total War’a desteğini sürdürüyor. 1.6 yaması yolda ve bu yama BAI denilen savaş yapay zekası ve AI denilen genel yapay zekası adına düzenlemeler içerecek. Fakat bu yama için biraz bekleyeceğiz, çünkü uzun bir süre test süresi olacakmış. Büyük ihtimalle 1.6 yaması Empire: Total War için altın vuruş olacak.

1 Yorum

Bir cevap yazın