EA Yeni Oyunu Create’i Duyurdu

EA, Create ile özünde yaratıcılık olan bir oyun dünyasının kapılarını aralıyor.

Electronic Arts, bugün Create™ isimli yeni oyunlarını duyurdu – bu sonbahar tüm ailenizle birlikte, hayal gücünüzle şekillenen ve yaratıcılığınızı ödüllendiren bir oyun oynayacaksınız.

Kasım ayında Wii™, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi (PlayStation®Move desteğiyle), Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PC ve MAC için piyasaya çıkacak olan Create, çözümleri oyuncuların yaratıcılığıyla ortaya çıkacak eğlenceli mücadeleler sunacak.

Create, ailelerin kendi hayal güçlerini kullanarak bir arada oyun oynayabilmeleri için eğlenceli ve heyecanlı yeniyollar yarattığının altını çizen EA Bright Light Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Harvey Elliott. “Tüm bir ailenin birlikte keşfedip oynayabileceği, yanlış çözüm diye bir şeyin olmadığı , tek sınırın hayal gücü olduğu bulmacalarla dolu bir oyun tasarlamak istedik” diye konuştu.

Oyun alanını keşfedip, bölümlerdeki bulmacaları çözen ve dünyalarını şekillendiren oyuncuların sayısı arttıkça daha fazla ödül açılacak. Oyuncular kullanımı kolay fırça ve araçlar, dokular, dekorlar ve animasyonlu nesneler kullanarak ortamlar tasarlarken hayal güçlerini serbest bırakacaklar. PlayStation 3, Xbox 360, PC ve MAC’te oyuncular konsol veya www.create.ea.com adresindeki resmi Create web sayfas yoluyla yaratımlarını, bulmacalarını ve çözümlerini paylaşabilecekler. Arkadaşlarınızla çözümleri indirip birleştirebilecek ve diğer oyuncuların indirip uğraşabilecekleri bulmacalar hazırlayabileceksiniz. Bu sonbaharda hayal gücünüz serbest kalacak!

PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve PC için raflara çıkacak Create, EA Bright Light tarafından geliştiriliyor ve Kasım ayında piyasada olacak.

Bir cevap yazın