EA Origin Müşterilerine Özel Doğum Günü İndirimleri Sunuyor

Henüz Origin’le tanışmadıysanız ve doğum gününüz de yakınsa işte size fırsat.

EA’in yeni dijital dağıtım platformu Origin kısa bir süre önce hizmete açıldı. EA’in yaptığı ilk icraatsa Crysis 2 ve Dragon Age II gibi oyunlarını Steam’den çekerek Origin’e özel yapmak oldu. Hatta Ekim ayının son günlerinde raflarda olacak Battlefield 3 de dijital olarak yalnızca Origin üzerinden satın alınabilecek

Origin’in hali hazırda Activision, Bethesda, Square Enix, THQ ve Ubisoft gibi devlerle birlikte çalışan Steam’in pazar bayına dev bir balta darbesi indirmesi pek olası görünmüyor. Ancak yine de EA’in en azından kendi oyunları için bu tip bir hizmet sunuyor olmasını yadırgamamak gerekiyor. Özellikle de işin ucunda oyunlara indirimli sahip olma şansı varsa.

Evet, başlıktan da anlayacağınız üzere EA Origin, müşterilerine doğum günlerinde istedikleri oyuna indirimli sahip olma şansı sunuyor. Hem de %25. Üstelik bu indirimi istediğimiz oyunlarda kullanabiliyoruz. Henüz çıkmamış oyunları ön sipariş ederken bile. Sözün özü doğum gününüz yaklaşıyorsa ve Battlefield 3’e 59 yerine 47$’dan sahip olmak istiyorsanız, sisteminizde Origin‘e de yer açsanız fena olmaz.

3 Yorum

  1. Sabertooth

    Kredi kartı bilgilerinden doğum tarihi çıkıyormudur acaba? Çıkmıyorsa insanlar bana her gün doğum günü ayol diyip bu “güzel” hizmeti sömürebilir. Gerçi koskoca EA o kadarını düşünmüştür herhalde. Neyse vatana millete hayırlı olsun.

  2. Ziyaretçi

    f*ck me running!!!!dur lan ayarsız şaşırdım.hacı zaten keyler (ki ea oyunlarının sorunsuz keyleri çok rahat bulunuyor) %50 falan daha ucuz,eaah yemişim indirimi afedersin.

Bir cevap yazın